Odpryski na masce

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
moja maska byla malowana pol roku temu , ostanio jezdzilem po autobanie i mam kilka malych odpryskow od kamieni jak myslicie co z tym zrobic?
  
 
Wydaje mi się że małe zapraweczki, a ptem po jakimś czasie polerka mechaniczna.
  
 
Polerka nie zlikwiduje odprysków, na razie zaprawki powinno się zrobić a jak będzie tego z czasem więcej, to niestety bez lakierowania się nie obejdzie.
  
 
ja mam to samo na masce omesi B. Jest czarna a te odpryski są białe. Kontrast jak cholera. Lakier oryginalny , ale pewnie nie długo-cos z tym trzeba zrobić.
  
 
Witam jestem tu nowy ale mam nadzieje ze sie jakos dogadamy no wiec do tej pory mialem astre classic z 98 roku koloru bordo-metalic (oczywiscie oryginalny lakier) ale kiedys przejechalem blisko krzaków i tragicznie sie lewa strona porysowala zupelnie sie pościerał lakier az do podkladu (tego jasnego, czy szarego niewazne) dobra a chodzi mi o to ze wygladalo to okropnie a lakierowanie nie wchodzilo w gre bo by sie nie oplacalo kiedys na rynku znalazlem takie kredki i do tego dodawany lakier (podobny jak ten do paznokci) bezbarwny oczywiscie. O tych kredkach bylo kiedys glosno w TV, nie wierzylem w to ale spróbowalem i efekt mnie zaskoczyl rzeczywiście ta durna kredka zakryła zarysowania a pozniej pociągnąlem tym bezbarwnym lakierem i nie bylo naprawde sladu! Nie wiem jak dlugo efekt sie utrzymywal bo jakis miesiac pozniej sprzedalem asterke i kupilem eskorta, ale nawet niech bedzie ze trzymala 2 miesiace a zestaw kupilem za 20 zl wiec chyba sie oplaca takze jesli te odpryski na masce nie sa duze to moze sprobuj czegos podobnego, pozdrawiam
  
 
Tylko uważaj co kupujesz bo są też kredki koloryzujące czyli zwykły wosk zabarwiony, który utrzymuje się do pierwszego mycia.
  
 
Cytat:
2005-04-07 14:40:22, mpertek pisze:
ja mam to samo na masce omesi B. Jest czarna a te odpryski są białe. Kontrast jak cholera. Lakier oryginalny , ale pewnie nie długo-cos z tym trzeba zrobić.



a ja mam białąmaske i odpryski czarne!! tech kontrast niezly