Lanos pickup - Norblin??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj Hobbeat był w wiadomej sprawie w FSO i przy okazji sie dowiedzał, ze FSO zbudowało prototyp Lanosa Pickupa - przekazali go niedawno jakiemuś muzemu - czy może jest to Norblin??
  
 
Ciekawe jak to wygląda
Ja nigdy o takim czymś nie słyszałem.
  
 
Były podobno plany jeszcze w Koreii wypuścic coś takiego ale jakoś się nie udało
  
 
mam zdjecia pickupa lanosa,
a czy trafil do norblina nic mi nie wiadomo na ten temat ale moze po prostu jeszcze nie dojechał
  
 
Slyszalem o lanosie Pick-up od Zbigniewa Skoczka. Ponoc zaprojektowano go w Polsce!! Jestem ciekaw jak wyglada poniewaz szukałem informacji i nic o nim nie znalazlem.
  
 
Cytat:
2004-12-15 20:31:10, krzysiek-stratos pisze:
mam zdjecia pickupa lanosa,



Mozesz je jakos pokazac?
  
 
Dobre pytanie, chętnie bym też obejrzał.
  
 
No właśnie pokaż ,pokaż chcemy zobaczyć
  
 
Ja tez chętnie zobacze.
  
 
i ja
  
 
no to ja tez
  
 
wiadomo wszyscy-upublicznić je!
  
 
Tia jak zwykle taki post zrobił się OT - "ja też", "mi też", "poproszę na maila" etc

krzysiek - prześlij mi to zdjecie to umieszcze w temacie, jeżeli oczywiscie chcesz je upublicznić chyba że dopiero się ukaże w książce
  
 
Cytat z auto świata mniej więcej z przed roku:,,(...)powstał też prototyp wersi cabrio.''
To był opis lanosa.Słyszeliście o tym kabriolecie?
  
 
Cytat:
2004-12-26 16:40:52, xyz1qwered pisze:
Cytat z auto świata mniej więcej z przed roku:,,(...)powstał też prototyp wersi cabrio.'' To był opis lanosa.Słyszeliście o tym kabriolecie?


Oczywiście , prototyp został pokazany szybciej niz sam lanos. Ktoś chce fotki? Mam prospekt....
  
 
Będziemy zajmować się koreańskim lanosem

Chyba żartujecie

Ja mówie stanowcze i zdecydowane NIE

  
 
Cytat:
2004-12-26 17:22:29, Marcin1608 pisze:
Będziemy zajmować się koreańskim lanosem Chyba żartujecie Ja mówie stanowcze i zdecydowane NIE



a dlaczego nie? koreanski, niekoreanski, lanos nie lanos, ale bardzo fajna ciekawostka. nie badzmy ortodoksyjni!
  
 
Cytat:
2004-12-26 17:18:45, 4971 pisze:
Oczywiście , prototyp został pokazany szybciej niz sam lanos. Ktoś chce fotki? Mam prospekt....



widzialem juz to kiedys ale z checia obejrze jeszcze raz.........zaraz dam ci link do serwa,to zapodaj foto
  
 
Cytat:
2004-12-26 17:18:45, 4971 pisze:
Oczywiście , prototyp został pokazany szybciej niz sam lanos. Ktoś chce fotki? Mam prospekt....



widzialem juz to kiedys ale z checia obejrze jeszcze raz.........zaraz dam ci link do serwa,to zapodaj foto

EDIT: Wstawienie linki

SERWER - MASZ 1024 KB NA JEDNO FOTO

[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2004-12-26 20:03:16 ]
  
 
niech ktoś wklei to zdjęcie w końcu....