4x4 kącik na klubowej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co panowie posiadacze Nivek o tym sądzą ????
Proponowałem utworzenie czegoś takiego podczas zlotu w Sulejowie - w sumie mało jest rzeczy o Nivce na naszej stronce
  
 
A jakby to miał wyglądać?Tak z ciekawości pytam bo w tej chwili nie mam pojęcia o co chodzipewnie dlatego ze jakiś taki zaspany jestem,a jutro do wawki jadę.Niestety nie ładą,tylko jakimś autokarem.Będziemy się odchamiacsejm,belweder,te sprawy.
Pzdr Grzesiek
  
 
ja oferuję pomoc w postaci wykonania stronki a pomysłów oczekuję od posiadaczy Nivek - o ile oczywiście są za tą ideą
  
 
to jest mysl. jest nas kilku niewiem czy jezdza pozostali w teren .
  
 
ja jestem za...
  
 
Myślę że to dobry pomysł, Bo np. ja bardzo mało wiem na temat tych samochodów (dzięki takiemu kącikowi mógłbym się czegoś dowiedzieć).
  
 
Ja oczywiście jestem za, ale... ja to tylko odkurzam Niwkę i jeszcze niewiele o niej wiem - jesteśmy, że tak powiem, na etapie wzajemnego poznawania - więc np. za dużo o sprawach technicznych nie mógłbym powiedzieć (to taki eufemizm, bo głupio napisać, że grzebie przy niej wyłącznie Pan Mechanik, nie ja... ). Od strony zaś użytkownika, to - poza odkurzaniem (mówię dosłownie...) - ostatni raz jeździłem nią... hm.... jakieś...eee... lepiej nie będę pisał... Generalnie -> jestem Nią zaślepiony i mało obiektywny.
Ale -> jeśli będę mógł coś pomóc - chętnie się włączę (może jeszcze kilka zdjęć porobię, itepe).
  
 
Jestem za, a nawet bardzo za. Mysle, ze Nivki sa na tyle ciekawym samochodem, ze zasluguja na swoja podstrone. Ciekawe, ze Nivki maja swoje strony np. w Anglii i Australii!!!, a w Polsce sa traktowane marginalnie. Chetnie zobaczylbym na podstronie adresy sprawdzonych serwisow z calej Polski, ktore potrafia w razie awarii taki samochod zreperowac, ew. zajmuja sie tuningiem (prawdziwym, nie doklejaniem spojlerow i plastikow) tych samochodow. Wreszcie czego brakuje w necie i czego nie udalo sie nikomu dobrze zrobic to lista zamiennikow czesci do Nivki - pasuje duzo - ja mam np. fotele od Golfa II, kierwnice od VW Transportera, skrzynie biegow od Poldka i pradnice od BMW (oryginalna byla za slaba). Jako, ze oryginalnych czesci jest malo i sa nie najlepszej jakosci, takie informacje sa na wage zlota.
Na swiecie jezdzi ponad milion Nivek!!!
Niviarze z calego swiata laczcie sie!
  
 
czesc. Boreg chcial bym zobaczyc jak ta skrzynia jest polaczona za silnikiem i z mechanizmem roznicowym. daj znac na komorke kiedy bedziesz mial chwile czasu.603794104.
  
 
Wczoraj odebralem wreszcie po prawie dwoch miesiacach Lade od Szkopa. Moze wiec w niedzielny poranek (ale bez przesady z tym porankiem) jakies spotkanko niwiarzy z Warszawy, to wszyscy sobie obejrza. W tygodniu to raczej odpada bo "zarobiony jestem". Jak by ktos koniecznie chcial indywidualnie, to Lada stoi zawsze w okolicach Carrefura w al. Jerozolimskich, jak ktos ma blisko to mozemy sie umowic. Moj telefon jest w profilu.
  
 
Boreg -> a może byście zaplanowali spotk. po południu -> wtedy może bym zdążył wrócić z P-nia (jeśli pojadę), poza tym wieczór to fajniejsza pora na ew. kręgle i "takietam" (a i tak oglądać autko przy takiej aurze lepiej gdzieś na oświetlonym parkingu z dachem).
To taka sugestia z mojej strony, bo chętnie bym się też spotkał z Wami (i oczywiście zobaczył Twoją Niwkę!). Oczywiście - jak nie teraz, to będzie zapewne wiele innych okazji, więc nic straconego, ale...
  
 
Moze byc po poludniu, ale wieczorem jest ciemno - pojezdzic mozna, ale kiepsko sie oglada. Ale czekam na propozycje o ktorej zdazysz wrocic, nam latwiej sie dostosowac.
  
 
Niedziela, godzina 18.00, Galeria Best Mall na Sadybie...
to może i inni ładziarze podjadą
  
 
Jak wieczorem to moze ok 19 (musze sie urwac z rodzinnej imprezki). Miejsce OK!
  
 
A ja Q... Mac zamienilem sie z kolesiem i siedze w pracy !!!

Buuuuuuuuu


Ja chce do Sadyby
Buuuuuuuuuuuuuuu
  
 
to się odmień...
  
 
Odmieniaj się, odmieniaj... Robaczku .
Mi pasuje i 18.00, i 19.00 -> potwierdźcie tylko która.
Góral ta Sadyba Best Szmal to tam, gdzie ostatnio byliśmy (bo ja tam w Wawie znam tylko teren, który mijam w drodze do pracy .
A jak tam Małysz się w to wpasowuje (ja tam nie siedzę z nosem przy TV, ale może Ktoś chce oglądać)?
  
 
Ja jestem za 19. A w Sadybie jest chyba jakies TV w razie co...
Jutro nie bede mial dostepu do netu. Jak dogadacie sie co do miejsca i terminu to poprosze o maila 48601295334@text.plusgsm.pl



[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-01-17 14:37:46 ]
  
 
Dla mnie OK.
Góral, jacek, robal, inni -> co Wy na to? Kacper -> żyjesz?
Trzeba też wyznaczyć jakiś punkt zborny.
  
 
BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!