Nivka nowego klubowicza...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... Łazika
czyli.....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Lada Niva Landola











  
 
jestem pod wrażeniem, czy to jest wersja na zamówienie ? a może własna przeróbka ?

pozdrawiam
  
 
z tego co wiem to jest to przeróbka ale firmowa
  
 
wersja letnia w sam raz na plażę.

wersja zimowa, trochę słaba (chyba) jak na rejony białostockie.
  
 
ale za to ma silniczek 1.7 pewnie na wtrysku no i młodziutka - 1999 rok !
ma jakieś dziwne drzwi przednie(tzn w zimie) - chyba przedłużane
  
 
W ogóle wersja letnia straszliwie różni się od zimowej (to standard czy zdjęcia robione PRZED i PO ???)

Może sam właściciel coś "opowie" o swoim cacku
  
 
Super, wygląda jak fabryczna.
  
 
We wersji letniej jak on to zostawia na parkingu??? Ja bym umarl ze strachu,z e mi to cacko buchna. Bardzo ladna Łada! Zima tez wyglada dobrze, ale widac, ze trzeba caly ten cyrk pozdejmowac
  
 
Witam

Lada super oglądałem taką na ul.Sobieskiego w salonie
Jest to wersja fabryczna .... co do drzwi to muszą być takie szerokie - przesunięty jest słupek
Fajnie że Kolega do Nas dołączy/ł

  
 
o kurna!!!!!!!!koniecznie musimy się spotkać,niech właściciel tego cuda poda tylko termin i miejsce
Pzdr Grzesiek
  
 
Autko generalnie jest bardzo fajne tylko trzeba się nieźle namodyfikować, żeby je zmienić z "letniego" Fun-Cruisera na "zimową" amfibię.

Wersja letnia dość różni się od wersji zimowej:

inne felgi (bądź założone kołpaki w lato);
nadkole tylne;
przedni zderzak (w lato brak "boków");
nakładka na "burtę";
zupełnie inne drzwi;
... .

Nawet numery rejestracyjne trzeba zmienić na zimę. Proszę również zwrócić uwagę na numery rejestracyjne auta: na wszystkich zdjęciach takie same BI 29277. Na wszystkich, oprócz jednego (Pan stoi na dachu), tam są BI 29297. Chyba, że mnie oczy mylą.


taki ze mnie mały "Szerlok Holms"
  
 
to 7ka nie 9tka - przyjżyj sie dokładnie
zresztą mi się podoba taka koncepcja składanego autka do zabawy

Grzesiek - musisz kontaktować się z posiadaczem przez mejla - jest na klubowej jakoś pod koniec listy - ponieważ nie wiem czy zagląda on na forum
  
 
jakies 5 minut temu wysłałem meila
Cholera,wiem ze wzrok mam słaby,ale zeby az tak??ja tam cyferek nie widze nawet!!powiększyłem zdjecie i nic,moze to wina monitora???
  
 
Kurcze ! wiedziałem,że w Białymstoku MUSZĄ byc fajne ładzianki ale żeby aż tak????
Piękny wózek!
Mam nadzieje,że zobacvzymy go na zlocie!
Pozdr
Paweł
 
 
Cytat:
2003-01-18 23:12:59, Grzesiek_Bialystok pisze:
Cholera,wiem ze wzrok mam słaby,ale zeby az tak??ja tam cyferek nie widze nawet!!powiększyłem zdjecie i nic,moze to wina monitora???



jeśli nie widzisz tu cyferek :



to albo masz dziwny monitor albo baaardzo słaby wzrok
  
 
to wina monitora((
  
 
mamy podobny problem - mój też już siada - a te nowe takie droogie - zresztą zawsze znajdą się inne, weżniejsze wydatki dopuki ten chodzi
  
 
Konrii,dawajcie z prezesem na czata,i to migiem!!!
  
 
Nie idę na czata bo mam jeszcze 10 nowych klubowiczów do wpisania
Pozdrówki
  
 
Bardzo fajne autko!!! Super!
Też widziałem taką (wersja letnia) w serwisie Januszewskiego w Wawie oraz na targach motoryzacyjnych w Poznaniu.
Ale... były nieprzyzwoicie drogie, a ja przecież jestem przyzwoity i dlatego sobie nie kupiłem.