[DOHC] Kolektor wydechowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam poldka z silnikiem argenty (2.0). Okazalo sie, ze musze wymienic kolektor wydechowy (obecny jest popekany - oczywiscie jest to kolektor zeliwny ). W zwiazku z tym mam pytanie - czy wystarczy kolektor rurowy od poldka GSI? Czy moze powinienem wstawic jakis inny (auto bedzie poddane modyfikacjom w silniku)?

pzdr pajczaki
  
 
Od GSi - spoko - ale trzeba go ciać i spawać. Sam z siebei nie pasuje. Zostań narazie przy zwykłym żeliwnym od DOHC

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Dziwne pytanie - co to znaczy "wystarczy"?
Ano trzeba to i owo pociąć i pospawać, ale ja bym w życiu nie został przy zeliwnym
  
 
troszkę się trzeba pobawić ale nie zamieniłbym mojego 4-2-1 na żadne żeliwne ustroistwo
  
 


[ wiadomość edytowana przez: automatic dnia 2007-02-23 14:39:40 ]
  
 
Cytat:
2005-01-18 09:53:06, automatic pisze:
a gdzie go zdobyć /gsi/? i ile trzeba zet?



pytasz powaznie, czy zartujesz?

Zeran - koszt 25-35 zl
  
 


[ wiadomość edytowana przez: automatic dnia 2007-02-23 14:39:13 ]
  
 
A czy od GSI podejdzie do roverka??? oczywsicie po przerobkah jakichs tam Czy lepiej nowy lepic niz przerabiac? Sorry za glupie pytanie
  
 
no wlasnie nie pasuje i pasowal nie bedzie
  
 
Cytat:
2005-01-18 09:55:26, BolimA pisze:
pytasz powaznie, czy zartujesz? Zeran - koszt 25-35 zl


rozumiem ze w zomisie mozna dostac? cene naprawde kolektora od poldka gsi moze wynosic 25 -35 pln??? na allegro sa dwa do sprzedania i ich cena aktualna to 105 pln
  
 
[quote]
2005-01-17 23:42:22, OLO pisze:
Od GSi - spoko - ale trzeba go ciać i spawać. Sam z siebei nie pasuje. Zostań narazie przy zwykłym żeliwnym od DOHC
[/quot

musze wymienic bo ten zeliwny przy demontazu popekał mechanik mowi ze zastanawial sie jak on sie jeszcze trzymal (zamocowany byl tylko na jedna srube )
  
 
Cytat:
2005-01-18 12:44:00, pajczaki pisze:
rozumiem ze w zomisie mozna dostac? cene naprawde kolektora od poldka gsi moze wynosic 25 -35 pln??? na allegro sa dwa do sprzedania i ich cena aktualna to 105 pln



  
 
a propos....sprawdziłem, rzeczywiście na allegro są 3 kolektory do GSI i za kazdego chcą ok 100 zeta!
może ktoś ostatecznie stwierdzić :
za ile , najtaniej i gdzie taki kolektor nabyć mozna?
  
 
no dobra panowie , wiem że to nie giełda , ale poluje na taki kolektorek od gsi jakiś czas i ceny mnie poprostu zabijają jeśli one w warszawie i okolicach faktycznie sa takie tanie , to czy jest jakaś dobra dusza która za pare złociszy za fatyge i dozgonną wdzięczność klubowicza furiata może mi kupić i wysłac taki kolektor ?? prosze o info na priv baaardzo ładnie prosze

mój rozwiercony AB będzie również wdzięczny
  
 
Gielda żeran w Warszawie.
Ceny kolektorow gsi razem z sonda lambda 25-35 zl.
  
 
Poprawka - sondy już wykręcają.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2005-01-17 23:44:09, Mrozek pisze:
Dziwne pytanie - co to znaczy "wystarczy"? Ano trzeba to i owo pociąć i pospawać, ale ja bym w życiu nie został przy zeliwnym




Czy wymiana na rurowy od poldka gsi poprawi cos w aucie?
  
 
oczywiście że poprawi

ehhh a ja kupiłem swój za całe 200zł no mam jedyną z tego satysfakcję że kupiłem nowy ...
  
 
a ja może zadam głupie pytanie tzn. który kolektor wydechowy jest cichszy GSI czy te zwykłe
Chodzi mi o pracę silnika na wolnych obr. i na średnich


[ wiadomość edytowana przez: -DLUGI- dnia 2005-01-18 20:46:54 ]
  
 
Cytat:
2005-01-18 17:05:45, OLO pisze:
Poprawka - sondy już wykręcają.


myśle że Blademu nie chodzi o sonde