Gdzie tankujecie gaz w Warszawie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poczytałem posty o gazie i mi weszło na myśl?

Polecam:

Neste - Trasa Toruńska, zaraz za Wisłą w stronę woli
Gaz bdb, 1.31zł/litr

Geant Ursynów
Gaz bdb, 1.32zł/litr

Czy jest gdzieś taniej?
  
 
BP. ul. Al. Krakowska róg Malowniczej (Okęcie - przy pętli tramwajowej). Cena 1.52zł/litr -ale auto pali mi 2-3 litry mniej niz na tańszym gazie.

Miło jest być kimś ważnym. Ale ważniejsze jest być kimś miłym.

[ wiadomość edytowana przez: Janio dnia 2003-01-24 01:05:24 ]
  
 
witam
hmm Orlen - na przeciwko hotelu Ibis. (1.49)
autogaz - naprzeciwko Geant Fort Wola (1.30)
Jelonki - boczna od Lazurowej (tam nie wiem po ile bo ponad miesiac nie tankowalem)

WBR
Skoku
  
 
najtansza stacja jest przy modlinskiej jadac od centrum na swiatlach przed bp w prawo, po prawej jest zlomowisko, prosto, kocie lby i bingo. gaz ok. ja tankuje wszedzie, byle nie na orlenie, shellu, bp, aralu, nestle i innych zagranicznych 10gr drozej.
pagan
  
 
potwierdzam na neste na trasie toruńskiej mają super gaz, dobry jest też shell i statoil do orlenu się zraziłem kiedy jeszcze nazywał się cpn i sprzedawał nie oczyszczony gaz od ruskich
  
 
Ja tankuje u siebie u prywaciarza, bo blisko i tanio! 1,31 w Markach przy Skocie
  
 
Ja taknuje po 1.30 na stacji Petrochemii "pod" wiaduktem na Płowieckiej.Zawsze tam jest taniej o ok.10 gr. niż u prywaciarza do którego mam o wiele bliżej.
  
 
Nie narzekam na gaz i obsługę na stacji na Conrada (przy kościele). Jak człowiek w biedzie, to i bez złości zatankują za 3,50 zł.
  
 
Mala poprawka - u mnie kosztuje juz 1,34
  
 
Cytat:
2003-01-28 14:33:24, KiLeR pisze:
Mala poprawka - u mnie kosztuje juz 1,34


Czym sie martwisz ja wczoraj w Lublinie na stacji Petro placilem po 1,49
  
 
Hehe, Statoil już 1,52zł. Zaryło mnie aż
  
 
co sie dzieje! Jest coraz cieplej, a gaz drozeje?
  
 
Nie łam sie kiler - cały czas dają cukierka
P.S. shit! Ja ma mjeszcze w butli gaz za 1.31

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
ja ostatnio zatankowalem za rekordowa sume 49zl gaz po 1,48 i to u prywaciarza miedzy Geantem a Marasa w strone Minska Mazowieckiego
  
 
Zgodze sie z Paganem... czesto tam Złotówy tankują gdzie opisał, więc musi być w miare dobrze i tanio. Poza tym taksówki widuje też przy Modlińskiej w okolicach skrzyżowania z Płochocińską (stacja tylko gazu przy zachodniej jezdni). Sam na gazie nie jeżdżę więc nie powiem... ale Złotówy najczęściej wiedzą, gdzie co i jak.
  
 
Może nie w Warszawie, ale chyba w całej Polsce.
Piszę bo ostatnio tankuję gazior na Shellu, po namowach kolegów z klubu i nie tylko i potwierdzam jest super!!! Jakby nie to autko, no i cena jest super-na Shellu kosztuje 1,55zł, a na Stadoil'u 1,62 na BP tez tyle samo. Na początku Shell był najdroższy a teraz najtańszy. Ktoś mi mówił, ze Stadoil i BP i jeszcze kilku bierze gaz z Orlenu, a Shell, ma swój gaz i dlatego nie manipulije przy cenach, od roku czasu