Zdjęcia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pytanko jak dodać zdjęcia do postu prubowałem wszyskiego i nic
  
 
Wrzucasz dana fotke gdzies na serwer w necie i podczas pisania posta podajesz do niej adres

pozdr
  
 
Tak sobie myśle...
... że może przydałoby się zrobić takiego manuala do forum dla ludzi z różnym stopniem zaawansowania informatycznego, bo przecież nie każdy musi się znać na kompach. Ja np. na miejscu autora chyba bym nie zaqmał Twojej instrukcji - mało obrazowa .
  
 
Luz dobry pomysl ... Wykaz sie

pozdr
  
 
Jak wrzucić fotkę na Forum ?!
 
 
Cytat:
2005-02-17 20:53:09, thaniel pisze:
Luz dobry pomysl ... Wykaz sie pozdr


No pacz, nie zdążyłem - ktoś mnie ubiegł, a już chciałem...
  
 
Cytat:
2005-02-22 18:05:22, Race_D pisze:
No pacz, nie zdążyłem - ktoś mnie ubiegł, a już chciałem...



 
 
czy coś się pozmieniało że nie można dać linka do fotki z profilu?
mam tak że jak go zamieszczam to w podglądzie jest adres do fotki w profilu i zdjęcia widać. po klepnięciu "wyślij" okazuje się że w poscie widnieje ścieżka dostępu do "moich dokumentów" i fotka się oczywiście nie pokazuje...
wszystko już poblokowaliście?
  
 
Cytat:
2005-05-10 21:48:13, Góral pisze:
wszystko już poblokowaliście?



no chwilowo nie mozna

pozdr.
  
 
Cytat:
2005-05-10 22:44:27, daemon pisze:
no chwilowo nie mozna pozdr.


Przepraszam jak chwilowo - na zawsze

Góralu - tutaj jest darmowy serwer gdzie możesz wrzucać co chcesz i linkować na forum

https://imageshack.us
  
 
Jak wrzucić fotkę na forum !?
 
 
Cytat:
2005-05-11 08:33:23, GDA pisze:
Przepraszam jak chwilowo - na zawsze Góralu - tutaj jest darmowy serwer gdzie możesz wrzucać co chcesz i linkować na forum https://imageshack.us



ok, rozumiem że niektórzy używają profilu jako bilboardu...


normalnie zamordyzm wprowadzacie... a pamiętam jak parę lat temu się serwis reklamował: to wolno... i tamto wolno... o tak, tak... tamto również hihihi, jakie to były piękne czasy...


dzięks za linkę
  
 
Cytat:
2005-05-11 20:20:38, Góral pisze:
normalnie zamordyzm wprowadzacie... a pamiętam jak parę lat temu się serwis reklamował: to wolno... i tamto wolno... o tak, tak... tamto również hihihi, jakie to były piękne czasy...


A tam opowiadacie Dalej są piękne czasy przecież, ale jakąś dyscyplinę trzeba w końcu wprowadzić
  
 
Słusznie
Dyscyplina i blokowanie !!!!
Nie ma tam teges !!!
a jak się nie podoba to na forum "Carton network" , tam jest luz...