Jestem w wawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
do piątku. jak jest jakis spot to dajcie cynk. pozdro
  
 
Z tego co wiem nie ma ale można zrobić ja jestem chętny!!!
A poza tym to poznał bym parę osób, Ciebie też Rogacek, więc trzeba coś zorganizować!
Pozdrawiam!
  
 
Ja w tym tygodniu raczej nie dam rady.
  
 
to dajcie cynk. phone or sms
  
 
Widzicie to jest klub?????????????????
Kolega przyjechał do warszawy zrobił kupę kilometrów i co nawet koledzy z klubu z którymi rozmawia i POMAGA nie chcą go widzieć
SZKODA!!!!
  
 
To wpadnij do Wawy i spotkaj się z Rogackiem.

W tym tygodniu nie mogę, przecież pisałem. Dzisiaj będzie spot TKP w Sadybie, więc może tam Rogacek zepsuje im zabawę Już raz pojawiliśmy się z Rogackiem na spocie TKP
  
 
Strasznie jestem ciekaw jak wyglądało to psucie zabawy
Ja dołaczyłem do forum w momencie Wielkiego Rozłamu. Jeszcze nie miałem przyjemności poznać kogoś z Was "w realu", więc chętnie wezmę udział w spocie, ale wygląda na to że termin (ferie?) jest dla większości niezbyt odpowiedni.
  
 
Heja,

Melduje sie!!!

Sorki ze sie dlugo nie odzywalem, ale nie mam dostepu do sieci i pewnie przez trzy tygodnie jeszcze miec nie bede.. Wlasnie dzis wrocilem z Wawy do Gdanska, bo jutro odbieram palete z naszymi gratami z NZ (Z kompem m.in. - teraz korzystam z poczty u tesciow)
Wynajelismy mieszkanie od 1 marca, szukam pracy... ech... nie jest lekko....

Pozdrawiam wszystkich,
  
 
jakoś mnie nie ciągnie na spot TKP. zapierdalałem do 8 wieczór w budynku chrysler- mercedes. jutro wracam do domu i chcę odpocząć. może następnym razem
  
 
ja juz po sesji jakbyco mowcie
Rysiek nam oszalał lata po calym swieice a teraz po kraju
  
 
ja jestem chętny na spotkanie naszych carinek. Chętnie bym poznał innych fanatyków! 506986167 gepart