Witamy na naszym forum ! Jesteś nowy ? - Przywitaj się !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Wychodze do KLUBU RITMA z propozycją by jeszcze poza Ritmosiami w KLUBIE mogli być też właściciele Regat. W końcu Regata to taż rotmo co nie :->

=======================================
Italian Car Fanatic
  
 
Tak, też o tym myślałem. I chyba tak zrobimy bo mimo innej budy reszta jest praktycznie taka sama. Tak wiec, regatowcy zapraszamy
  
 
Popieram
  
 
Pewne zmiany w tym kierunku poczyniłem w klubie, jeszcze tylko na stronce
  
 
Hehe.. co się stało.. coś nasze forum zdechlo..
co nie jest dobrym zjawiskiem.. tak mi sie wydaje.. trzeba by kontynuowac tradycje i min. 1 post na 2 dni proponuje
nawet wstawiajac kawal do dowcipow..

aaa.. a jesli macie jakies opisy co i jak robic w ritmo to slijcie do mnie lub igora to wstawimy na stronki

Pozdrawiam
  
 
ja się staram jak mogę
  
 
hehe.. ja tez
  
 
A ja nie miałem czasu... ale nadrabiam zaległości
  
 
A ja robiłem galerie
Spox al codziennie tu zagladam, do mojej dziecinki, tylko trzeba sie wiecej uczyc, musicie wybaczyć
  
 
Od tej pory jak bedzi ejakis nowy klubowicz siepojawiał w naszym klubie to informacja bedzie w tym watku
Tak zeby wszyscy gorąco go przywitali. Co do obecnych już członków to niebede wymienaił, wszyscy wiemy kto jest
A więc do naszego klubu dołączył

Kavon_jr
w zasadzie jest juz w klubie który go bardziej wciaga (rajdowiec) ale bedzi u nas bedzie służył pomocą radami i moze coś na naszym klubie sam skorzysta.

Tak więc serdecznie witam Kavon_jr-a
  
 
heh.. igorku pewnie ze Ty masz wytłumaczenie...
  
 
oczywiscie ze witamy.. zwlaszcza ze jest szansa ze ktos sie bedzei dobrze znal na mechanice
  
 
witamy,witamy
  
 
Witam!!
Dziekuje bardzo za tak mile przyjecie mnie!!

Moze cos krotko o sobie i aucie:
Studiuje na awf, 2 rok.
Rajdowa pasje mam po ojcu, Kavonie seniorze
Poczatkowo jezdzilem maluchem gr.A, ale... ekhm... ulegl zniszczeniu. Od ponad pol roku jezdze Ritmo Abarth 125TC. Autko to kiedys startowalo w pucharze PZM. Silnik jest delikatnie grzebniety, poza tym porzadna klatka IRECO, poza tym we wnatrz tak jak w rajdowce, kubly, szelki, kierownica z naba, kilka potrzebnych przelacznikow i wskaznikow. Poza tym karoseria nie jest odchudzona, ale jest dosc dobrze wzmocniona. Zawieszenie ma seryjne, lecz amotryzatory sa utwardzone. Kola dosc duze, fajnie wygladaja, ale sa slabsze osiagi. Z przodu sportowe hamulce (tarcza wentylowana+ferodo) tyl seryjne bebny (cos trzeba bedzie pomyslec). Ogolnie auto bardzo dobrze przyspiesza, lecz woli wyzszy zakres obrotow, 3500 i w gore. Prowadzi sie bardzo przyjemnie, chociaz ciezko chodzi kierownica.

Startowac bede z nowym pilotem, Krzyskiem Osiką "O$KA" (wokalista rockowy i moj dobry kumpel). Mam plan zdobyc w tym roku licencje RII.

Mam nadzieje, ze bede pozyteczny w nowym klubie, oraz sluze pomoca w miare moich mozliwosci.
  
 
Ja co prawda nie z klubu ale witam na forum motonews i chce powiedziec ze masz bardzo ciekawe autko

pozdr
  
 
no ba
  
 
Widze ze wątek cieszy sie ogromnym zainteresowaniem, nietylko z naszego klubu, dziekujemy za wypowiedz thaniel, też czesto u was bywam popatrzeć i coś dopisac jak sie nadarzy.
To co wy nato
Powitajcie kolejnego członka
Dziadeek jest nowym klubowiczem, słuzymy pomocą i sami zekamy na pomoc, szanowny kolego, tak dearc, oficjalnie, poczytaj troszke tego co było, przejżyj to co mamy i jak coś to wal a jak wiesz albo masz cos czego my nie mamy to dawaj do mnie albo dearca i my sie już tym zajmiemy
Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie
  
 
Siemanko.. widzę że klub się robi bardzo popularny co jest bardzo dobrym zjawiskiem
  
 
no ba
  
 
Witam Kavon`a jak najbardziej Mialem okazje ogladac jego laciate autko ;D Szkoda ze Cie nie bylo na ostatnim Rallyie Krakow na zajezdni bo bysmy pokazali co ryśki potrafia