Nie bedzie żałoby po speedol-u :-)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Speedol jak wiadomo od 3 tygodni ma już nowego właściciela i wbrew naszemu regulaminowi ( którego i tak nikt nie przestrzega ) zostawiłem naklejki kamikadze - cojak sie okazało na dobre wyszło bo nowy właściciel kolega MARCIN chce sie przyłączyć do naszego klubu , zaznaczam ze interesuje sie tuningiem i zna sie na samochodach , tak więc myślę że nikt nie ma żadnych ALE !!!! dzięki temu speedol nie zniknie z naszego klubu

  
 
Ty mi tu nimnul nie pitol od kilku dni wiem ze autko nabyłes i nawet pochwalic sie nie raczysz nieładniee Dresie jeden Co do spidola wrecz logiczne było ze nie trafi do dziadziusia jezdzacego w niedziele do koscioła tylko do jakiegos zapalenca ale to miło, moze jakos gdzies kiedys sie spikniemy oblukac twoja furke jak cos daj znac pozdro wariot
  
 



"nie chwali sie dnia o poranku " - czy jakoś tak


Auta nie kupiłem tylko jak na razie dałem zaliczkę mam odebrać w piątek a w tedy nie zapomnę się pochwalić

pozdro

  
 
Hehe to czekamy przynajmniej ja czewkam PS. tak przy okazji nie zostały ci jakies sprezyny od poldka?? pozdrowka
  
 


misio , mialem zapasowe sprężyny od trucka obcięte i zachartowane ale przekazalem je Marcinowi , jak go przyjmiemy do klubu to zostaną mu któreś na pewno bo możliwe ze te od traka załorzy do speedol-a - pogadam z nim i myślę że nie bedzie problemu zresztą jest to w moim interesie bo mam wobec ciebie pewne niespłacone długi do czego bedziesz zakladal te sprężyny do megamalczana ??

  
 
hehe do malczana teraz składam innego poprzedni niewytrzymał moich kombinacji miałem w nim własnie jedna sprezyne od trucka przecieta na poł i wsadzona do tyłu na jedna i druga strone i była rewela teraz zrobiłem zawias na wiekszej glebie ale z tyłu mam sprezyny z bisa i nie sa tak twarde jak z trucka. Nadzien dzisiejszy jezdze malczanem bo opel mi sie spsuł i od ponad tygonia stoi niestety brak keszu na naprawePOZDRAWIAM



PS. Jutro piatek czekam na relacje

[ wiadomość edytowana przez: misio007 dnia 2005-02-24 09:02:30 ]
  
 



NO PIERWSZE 200 KM , BETĄ JUZ ZROBIONE

ZAKOCHAŁEM SIE

  
 
No moze chociaz jakies fotki dresie jeden gratuluje zakupu i jakis jeszcze inf motor jak to taka jak avarcie to pewno typowa 318 czyli 1800 ???




nio i co jeszcze tam ci z wypasu wrzucili??

[ wiadomość edytowana przez: misio007 dnia 2005-02-25 15:59:36 ]
  
 

co prawda nie najlepsza jakość bo w nocy w garazu ale zawsze cos











  
 
Gratuluje Biala zajebiscie mi sie strasznie biale fury podobaja Wszystko pinknie tylko szkoda ze zderzaczki nie pod kolor Ale autko super tylko lampa cos zaroszona??

pozdrowionka i szerokiej drogi w nowym bolidzie
  
 


lampkę bedzie trza uszczelnić

  
 
wczoraj mialem okazje ogladnac bejke na zywo i nawet wsiasc auto miazdrzy jak praktycznie kazda beja ale jak dla mnie to mooglbym ja miec pod warunkiem jakiegos sponsoringu gdyz wskazówka benzyny szybko spada ku zeru.

P.S - ogladalem z 30 min i przez caly czas niemoglem sobie oswoić Nimnula w Beji zawsze byl speedol i speedol a tu nagle ba i sie chlopak wozi
  
 
aha nimnul kiedy naklejke naklejasz i tu misiek bo jakby niepatrzec w klubie zaczyna sie cos dziac
  
 
hehe z nakleja sie zobaczy
  
 
samochodzik cud malina...a kiedy pojawią się na nim oz-etki
  
 



Oz-etki są narazie na sprzedaż te ze speedola , a na beci są teraz orginalne BMW 15 calowe wiec nie jest źle bo kołpaki to faktycznie powoli już chyba do mnie przestająpasować

z czasem może coś większego się wsadzi , narazie trzeba odrobić długi , zagazować gada i podstawowe sprawy silnikowe zrobić ( pasek rozrządu , oleje i płyny )

  
 
A ze tak spytam z ciekawosci, na ile cenisz te ozetki...
  
 
hehe za ozetki nimnul duzo niechcial 1500 i 6 opon 16 w tym to naprawde moim zdaniem nie duzo
  
 


chciał więcej ale juz zszedłem do takiej kasy bo trzeba spłacić długi za bmkę

  
 
długi za bejce i chektolitry paliwa Hheheh