Jak wstawić obrazek tła na forum?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chodzi mi o górną (w większości klubów nie zagospodarowną) cześć okna forum. Czy można wstawić tam grafikę samemu czy wymaga to ingerencji Wielebnego Ojca Redaktora?
Chodzi mi o to co jest na forum FSOAK, FEFK i LKP ładnie zagospodarowane logiem i grafiką A na innych foarch jest biała plama
  
 
Cytat:
2005-03-02 22:13:46, MacTB pisze:
Czy można wstawić tam grafikę samemu czy wymaga to ingerencji Wielebnego Ojca Redaktora?


Dobrze to określiłeś - musisz napisać podanie do Ojca redaktora i go solidnie umotywować, mile widziane datki $
  
 
Daj znac co bys chcial i gdzie ...

pozdr.
  
 
Chciałem napisać sprostowanie do poprzedniego moje postu i wyraźnie zaznaczyć że wszystko było napisane w formie żartu oprócz stwierdzenia że tylko Ojciec Dyrektor może to zrobić

to tak aby nie było niedomówień
  
 
Nie no ... datki sa zawsze mile widziane zwlaszcza od wiernych

pozdr.
  
 
Hehe

Żart zrozumiany bez sprostowania

W kwestii tego co bym chciał i gdzie (oczywiście mowa o forum i grafice hehe... bez niedomówień ) to moje pytanie było na wyrost. Jak uporamy się ze sprawami organizacyjnymi w HFP, rozstrzygniemy przetarg () na logo, pewnie zgłosimy się i poprosimy o wstawienie naszej graficzki, żeby było tak ładnie jak na FSOAK i FEFK'u
No i w Blue Devil też pewnie jakiś upiększacz powstanie...


[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-03-03 13:46:27 ]
  
 
Cytat:
2005-03-03 13:44:47, MacTB pisze:
No i w Blue Devil też pewnie jakiś upiększacz powstanie... [ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-03-03 13:46:27 ]



taaa heheh taki jak strona internetowa
Powoli Mac powoli
  
 
OK, grafika na forum Blue Devil już jest gotowa, głosowanie trwa, jutro pewnie uznamy że quorum zostało osiągnięte...
Więc co dalej?
  
 
wlasnie teraz zwrocilem uwage ze na forum peugota ty jest takie cus
  
 
a bo forum peugeota ma porzadnych modow
  
 
Cytat:
2005-03-10 23:50:24, adasco pisze:
a bo forum peugeota ma porzadnych modow


nie ma to jak skromnosc
  
 
Cytat:
2005-03-10 23:50:24, adasco pisze:
a bo forum peugeota ma porzadnych modow



Sugerujesz, że nasze forum nie ma??
  
 
no chyba sie zgodze ze nie ma, bo obrazka tez nie ma
  
 
No i obrazek się pojawił

Tylko dlaczego wszyscy go widzą a ja nie ??
 
 
moze cache a moze patrzysz na klubowa wersje a nie tutaj.

pozdr.
  
 
Ani na Internet Explorer nie widzę, ani na Mozzilli Firebird
 
 
Już działa okazało się, że w firewallu miałem włączone ukryte blokowanie portów - to był powód, dlaczego nie widziałem grafiki, ale jest już ok