Czyszczenie skóry.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moja tapicerka ( skóra ) była matowa i lekko zabrudzona,zastanawiałem się czym doprowadzić ją do ładu. Jest wiele sposobów, ale ja wybrałem się do sklepu i kupiłem mleczko czyszczące i płynny wosk. Zabrałem się więc za czyszczenie, najpierw odkurzamy całe auto,wycieramy kokpit itp. Nadszedł czas na mleczko czyszczące firmy STARWAX opakowanie 230ml wystarcza na całe auto i kosztuje 29,60 pln. W instrukcji zaleca się nakładanie mleczka miękką szmatką ja zrobiłem to za pomocą miękkiej szczoteczki wykonując okrężne ruchy dopiero po tym zabiegu poszła szmatka.Efekt czyszczenia widoczny jest gołym okiem , zabrudzenia znikają. Efektowne jest nie samo czyszczenie lecz to że skóra nabiera miękkości i połysku. Po około 15 do 20 minut ( zgodnie z instrukcją ) wypolerować tapicerkę miękkom szmatką.Płynny wosk firmy STARWAX opakowanie 230ml kosztuje 45,24 pln. zastosowałem go na drugi dzień, nakłada się go miękkom szmatką okrężnymi ruchami , pozostawić do wyschnięcia na około 30 minut następnie wypolerować szmatką. Zabieg czyszczenia trwa około 1,5 godziny, nakładanie wosku troszke więcej ze względu na dość długi czas do wyschnięcia nkładanej warstwy wosku. Pomimo dość wysokich cen zakupu tj. 74,84 pln. jestem zadowolony z efektu mojej pracy i mogę polecić te produkty innym kolegom a zostały one kupione w sklepie CASTORAMA . Pozdrawiam
  
 
Czesc.

U mnie w Nysie jest nowa firma produkujaca meble ze skory.
Oczywiscie ja wpadlem na pomysl zeby tam zajzec i wypytac:
Jak zadbac o skore w Bestii!
Po rozmowie z pracownikami, dowiedzialem sie ze smaruja meble jakas pasta/kremem przed wydaniem do sprzedarzy.

Pozniej dostalem w pudeleczku po kremie nivea 100ml jakiejs pasty.
Wyglada jakby ktos do pasty BHP nasypal piasku. Taki zolty krem z piaskiem .

Smaruje sie to gabka. Cale wnetrze wysmarowalem w 30min.
Nic sie pozniej nie wyciera, a pasta zostaje wchlonieta przez skore,
jak dobry cpun wciaga kreche amfy!

Po jakis 5min po nalozeniu tej pasty, skora zaczyna robic cie miekka jakby ktos te siedzenia obil ze skory z pachwiny Swietej Krowy z Indii.
Nabiera takich zmarszczek jak skora na rekach, nie jest sliska, tylko taka jak skora na dloni kobiety, delikatna i miekka.

Sprobuje sie dowiedziec wiecej na temat tej pasty, porozmawiam z kierownikiem, bo ta paste to zalatwilem sobie na lewo (czy prawo, juz nie pamietam) u pracownikow.

Acha, 100ml tego kremu starczylo by chyba na 10 aut, bo ja nawet nie zuzylem nawet polowy.

No i koszt niewielki. Oni to prawdopodobnie przywoza z niemiec.

Pozdrawiam.