PF 1300/1500

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Potrzebuję bardziej szczegółowych informacji na temat Fiatów 1300/1500, a także ich jednostek napędowych. Prosze o pomoc wszystkich, którym zależy na szerzeniu wiedzy motoryzacyjnej.
Z góry dziękuję wszystkim dobrym ludziom.
  
 
WojciechuK, a znasz to, co jest w "Pojazdy włoskie" Z.Podbielskiego?
  
 
Wal do mnie co Cie interesuje konkretnie, mam niezłą książeczkę z lat 70...

Pzdr
Myshon
  
 
MYSHON moze dalo by rade ta ksiazeczke zeskanowac i podzielic sie takim rarytasem z klubowiczmi??

  
 
Cytat:
WojciechuK, a znasz to, co jest w "Pojazdy włoskie" Z.Podbielskiego?


Mam tą książeczkę-całkiem fajna Co do silników Fiata 1300/1500 to są one nam bardzo znajome...Identyczne jak w pierwszych DFach.Oprócz tego płyta podłogowa i układ napędowy oraz deska rozdzielcza to również klasyczny PF125p.Z tym,że wcześniejsze modele miały mniejszy rozstaw osi.pozdrawiam!
  
 
Cytat:
2003-02-10 23:05:36, SXC pisze:
MYSHON moze dalo by rade ta ksiazeczke zeskanowac i podzielic sie takim rarytasem z klubowiczmi??



tez o tym mysle, ale najpierw musze uporac sie z tymi artykulami... (jak skaner wytrzyma i... moja Zona)

Ale GDA cosik narzeka na brak miejsca na serwerze...

Pzdr
Myshon
  
 
Witam!
A ja tak troche z innej beczki:
Słyszał ktoś może,czy w Polsce jeżdża jakieś oryginalne,włoskie Fiaty 125?
Jak byłem dzieciakiem widziałem bardzo dziwnego Dużego Fiata ,miał wlew paliwa na prawym błotniku,deska rozdzielcza kojarzyła mi się z tą z Zastawy,na 80% nie była to Łada.
Świateł przednich nie pamiętam,to było strasznie dawno,kilkanaście lat temu,ale juz wtedy interesowałem się tymi autkami
Może ktoś coś wie?

P.S.Widziałem dzisiaj dwa cudeńka,niedaleko od mojego domu stał PF z pierwszych lat produkcji,tak do 72,biegi w kierownicy,100% oryginał,stan niezły,trochę rdzy,ale mniej,niż w moim Caro
Potem na mieście widziałem Fiata 131,jak wynikało z napisu 1600,jakby był 2.0,to bym czekał na właściciela,i uporczywie namawiał go do sprzedaży

Pozdrawiam
  
 
Było w Polsce trochę originalnych 125. Jedna,trochę w średnim stanie jest na www.fiacik.prv.pl.Dawno temu w jakimś mieście przejeżdżając w drodze na wakacje widziałem fiata z cieniutkim bocznym wlotem powietrza.Dopiero później zdałem sobie z tego sprawę.To był albo Włoch, no albo PF 1968.
  
 
Jeśli Fiat 125 to może to:

Fiat

[ wiadomość edytowana przez: loco dnia 2003-02-11 20:36:43 ]