Wlam

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wychodze w Sobote na parking patrze i widze ze mam jakis taki bardzo czysciutki przezroczysty ten maly trojkacik w prawych tylnich drzwiach podchodze blize no tak bo go nie mam !!
Tylnie drzwi otwarte przednie otwarte hmm ale co ukradli wyglada ze nic ?? Dobra trzeba ciut szybki oskrobac z lodu hmm ale gdzie mam skrobaczke hmmm aha juz wiem co mi ukradli w morde skrobaczke do szyb za 2 zl !!!

Jakbym gnoja znalazl to bym go do zderzaka przyczepil i ciagal po pargingu !!!

pozdr

p.s wstawilem sobie plexy zamiast trojkacika
  
 
Co za cholerni ludzie
Swoją droga moze miałes nazbyt ekskluzywna skrobaczke i sie z nią afiszowałeś
  
 
Taa sluzyla dzielnie moze jakis dekiel wylookal ze mam fajowa skrobaczke i siem połasił W sumie jak czesto widujesz niebieskie skrobaczki

pozdr

p.s. A plexa kosztowala ze wstawieniem 50zl
  
 
to trochę przepłaciłeś Żagielek kosztuje około 15-20zł a wstawić można samemu.

wiem bo przechodziłem coś takiego, ale alarm ich wystraszył.tej samej nocy(ale zanim dobrali sie do mojego koledze z malca ukradli radio).
GŁUPIE GNOJKI!!!!
  
 
Wiesz tez zaluje ze sam nie wstawilem bo bym 20zl zaoszczedzil wiem dokladnie jak to sie robi ale juz trudno

pozdr
  
 
Plexi trudniej wybic...
  
 
plexi??? przeciez jest od cholery trojkacikow na szrocie do poldzersa, sam nawet jeszcze jakies 2 komplety posiadam no i taki trojkacik to nawet za 10 zeta na szrocie w gdynii kupisz
  
 
No wiesz ale teraz mam lzejze auto

pozdr
  
 
A ja mam pytanie. Czy jesteś pewien, że nic więcej ci nie zginęło? Jak do mnie się włamali to też przez godzinę myślałem że się włamali żeby się włamać. Dopiero po jakimś czasie zauważyłem, że zarąbali mi komórkę ( nigdy nie zostawiałem komórki w samochodzie, a tym razem nie wiem czemu po skończonej rozmowie zostawiłem przy biegach). Może jest tak u ciebie, że zarąbali ci coś czego nie zauważyłeś, bo po prostu już tam leżało jakiś czas i zapomniałeś. A sprawdzałeś w bagażniku, koło zapasowe, trójkąt, klucze itp. Bo jeśli naprawdę zarąbali ci tylko skrobaczkę to byli chyba ci chorzy, którzy ucielki z zakładu spychiatrycznego, albo ktoś cię nie lubi i zrobił ci na złość kłopotów
  
 
Cytat:
2003-02-11 21:41:07, MAJCHAL pisze:
A ja mam pytanie. Czy jesteś pewien, że nic więcej ci nie zginęło? (...) Bo jeśli naprawdę zarąbali ci tylko skrobaczkę to byli chyba ci chorzy, którzy ucielki z zakładu spychiatrycznego, albo ktoś cię nie lubi i zrobił ci na złość kłopotów



albo był to egzamin na złodzieja albo jakiś hgłupi chuligański zakład
  
 
Egzamin na złodzieja odpada. Oni nie wybijają szyb.
Ja przeżyłem jeden na Malcu. MALUCH rok 1999, wtedy pół roczny, rano podchodzę, drzwi zamknięte, blokada kierownicy na tylnim siedzeniu, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź Lock ogrinalna!!!!! na tylnim siedzeniu i wszystko ładnie zamknięte. Kluczyk chodził jakby nigdy nic się nie działo.
  
 
Zyjemy w popie.... kraju

zeby skrobaczke krasc
  
 
Majchal miales racje zginal mi żelowy akumulator do aparatu cyfrowego lezal pod fotelem pasazera wiec ewidentnie widac ze szukali radyja skoro tam zagladali hihihihih ale sie musieli nadzwigac :) jak ktos nosil kiedys UPSa to wie o czym mowie :D no nic znowu trzeba 15zl na akumulator wydac :) + 2zl na nowa skrobaczke :D

pozdr
  
 
Pzed swietami weszli mi do ladaczki w bialy dzien,szukali panela, a ze go nie bylo,to zostawili i radio (jakis pionek kilkuletni) i CB i glosniki z tylnej polki(nawet nie przykrecone byly) i konwerter do zenita :) straty - lekko uszkodzony zamek kierowcy.
BTW to juz drugie wejscie pod UMCS w Lublinie, chyba rzuce tam studia
  
 
Kurcze juz nie moge tam mieszkac przeprowadzam sie na ursynow spowrotem. Od tej historyjki ze skrobaczka wlamali mi sie jeszcze raz, pogieli wycieraczki stluki halogen a dzis w nocy ktos mi z kopa tylnia prawa lampe rozwalil. Wiecie moze ile taka na szrocie kosztuje ??

pozdr
  
 
VDC Nowa tylna lampa kosztuje w Łodzi 48 zł sztuka, więc na shrocie z 30 zł .
  
 
Schil dzieki za info a jak to sie demontuje/montuje przykrecana od srodka czy jakos klejona ??

podrz
  
 
Pewnie mieszkasz blisko jakiejś dyskoteki i pewnie szajba szczylom odbija w głowie
  
 
Mieszkam na spokojnym osiedlu gdzie srednia wieku to okolo 75lat Obok co prawda jest stadion poloni wawa ale jak jest mecz to mam super strzezony parking Nie ma zadnej błyskoteki na pewno bym wiedzial ehhh ja chcem na ursynow !! ale to juz niedlugo

pozdr
  
 
VDC tylne lampy odkręca się od środka bagażnika , odchylasz kawałek wykładziny i już widzisz tył lampy, wyciągasz plastikową obudowę (tam gdzie są żarówki) jest wciśnięta na plastikowe zaczepy, jak już to wyjmiesz, to dalej odkręcasz obudowę całą jest przykręcona na 4 nakrętki, jak się nie mylę to klucz nr 8, i wymieniasz.