Nowe forum? ... Spoty zloty ? Jakies inne ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak kiedyś z Daemonem gdybałem apropo załozenia takiego forum...
Tylko tu pytanie...czy jak by juz udało sie i coś by powstało czy miało być tam pisane o wiekrzych spotach czy tez takich mniejszych(roznych klubow) ...
Myśle ze takie forum by sie przydało...jak myślicie?
  
 
Odgrzewam temat.
Nikt nie wypowiedzial sie w tej kwestii do tej pory ale moze nadejszly jakies lepsze czasy?

Ktos wspomianl jeszcze o forum na temat LPG.
Wypowiadajcie sie tutaj ...

pozdr.
  
 
Daemon, gorąca prośba....
Chciałbym wstawić swoje logo, tak jak inni klubowicze. pod czas tej operacji wyskakuje mi komunikat o braku praw... Help me!!!
  
 
Witam
Trochę czau minęło od zapytania Daemon w sprawie forum LPG ale dopiero tu trafiłem
Widzęże Forum Spotkania i Zloty już istniej jednak nie cieszy się znaczącym zainteresowaniem, możliwe że jest traktowane jedynie w celach informacyjnych i nie widzi się konieczności komentowania wątków czy prowadzenia dyskusji. Wydaje mi się że to dobrze bo infa o spotach czy zlotach nie znikają tak szybko.
Co do forum LPG to myślę że próba zrobienia go byłaby wskazana. Jest to temat popularny i zarazem dość ogólny tzn że problemy z LPG niekoniecznie współgrają z konkretną marką czy modelem ale są raczej ogólne. W tej chwili sprawa wygląda tak że temat gazu wałkowany jest na każdym z Klubowych forum oddzielnie. Jednak stworzenie odrębnego forum ułatwiłoby rozwiązywanie problemów w tej kwestii.
Ja jestem za
PZDR Vincent
  
 
Ja się przyłączam - o LPG myśle że byłoby dobre.
Dział "Zloty i spoty" też sądze że cieszyłby się zainteresowaniem. Mniejsze spoty regionalne różnych zapowiadane są praktycznie tylko na odpowiednim podforum takiego klubu jednak tematy o zlotach ogólnopolskich czy otwartych (poza klubowe) mogłyby być wrzucane również na takie forum. Dzięki temu zainteresowani nie musieliby biegać po wszystkich forach szukając kto się w najbliższym czasie "zlotuje"
Podsumowując: ja jestem na TAK
  
 
Gazownicy wszystkich krajow laczcie sie

pozdr