Problem z odświeżaniem?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
od dwóch dni widzę na forum cb w każdym momencie wyłącznie dwóch userów MAcTB i Race_D niezależnie czy są online czy nie.
nie widzę innych zarejestrowanych userów w tym siebie.
dzieje się tak wyłącznie na forum CB
na innych jest OK.
  
 
no wlasnie ja tez siebie nie widze na forum cb. Na innych jestem widoczny
  
 
Na "Po Godzinach" jest tak samo, gdzie od tez ok dwóch dni na liście zalogowanych na forum jest tylko Zoom, mimo że inni użytkownicy równiez są na forum. Na liście jednak ich nie widać.
 
 
Cytat:
2005-04-03 21:06:49, Góral pisze:
od dwóch dni widzę na forum cb w każdym momencie wyłącznie dwóch userów MAcTB i Race_D (...)


Bo ja to tak już mam - jestem integralną częścią forum
  
 
Cytat:
2005-04-04 03:05:00, Race_D pisze:
Bo ja to tak już mam - jestem integralną częścią forum


i ja tez i ja tez
  
 
i da sie Wielki D. cos z tym zrobic?
  
 
ja sie z kolei nie widze na forum LKP...
a na ogolnej sie wyswietlam....
od czego to zalezy?
  
 
Cytat:
2005-04-06 14:32:35, adasco pisze:
ja sie z kolei nie widze na forum LKP... a na ogolnej sie wyswietlam.... od czego to zalezy?



No wiesz czlonkowstwo w LKP zobowiazuje do posiadania LADY, a u ciebie tegoz auta niet - wiec pewnikiem dlatego
  
 
Witam.

Wątek sie trochę zestarzał ... a problem nadal istnieje U nas (Toyota Forum Techniczne) założyliśmy "listę obecności" i kto chce wpisuje kiedy jest na forum

W całym wątku nie widze odpowiedzi admina Nie da się nic z tym fantem zrobić? Nie dałoby rady zrobić jakiegoś autoodświeżania co 10 czy 15min?
Aby zmniejszyć obciążenie serwa przy takim zabiegu odświeżanie moze dotyczyć tylko strony głównej na każdym forum .. i pod żadnym pozorem okna pisania nowego posta

Co na to daemon?

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-08-26 11:27:55, MisiekII pisze:
Wątek sie trochę zestarzał ... a problem nadal istnieje



watek dotyczyl innego problemu

Cytat:
W całym wątku nie widze odpowiedzi admina Nie da się nic z tym fantem zrobić? Nie dałoby rady zrobić jakiegoś autoodświeżania co 10 czy 15min?



Lista jest sprawdzana co 5 minut

Cytat:
Aby zmniejszyć obciążenie serwa przy takim zabiegu odświeżanie moze dotyczyć tylko strony głównej na każdym forum .. i pod żadnym pozorem okna pisania nowego posta



nie rozumiem tego zabiegu ... chcesz odswiezac strone forum? w jakim celu?

pozdr.
  
 
Bardzo przepraszam jeśli namieszałem ale...
pierwszy post w tym wątku:

Cytat:
Góral:
nie widzę innych zarejestrowanych userów w tym siebie.



Cytat:
Daemon:
... chcesz odswiezac strone forum? w jakim celu?



Tak. Chciałbym widzieć kiedy pojawiają się nowe wątki/logują się użytkownicy... przełączam zakładkę w przeglądarce i już. Obecnie trzeba odświeżyć i zaczekać aż się załaduje
Poza tym w ten sposób można by sprawdzać czy dany użytkownik jeszcze jest na forum. Teraz można długo siedzieć -nadal się jest zalogowanym- a jednak na liście nie widzi się siebie samego...
Wiec lista powinna pokazywać użytkowników przez cały czas aż do momentu gdy się wylogują albo trzeba wymyślić jakiś sposób sprawdzania tego czy są... np wspomniane przeze mnie odświeżanie.

Mam nadzieje że da się to wszystko zrozumieć..
Pozdrawiam