Orginalna homologacja F.I.S.A. Fiata 125p only on F&F ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Orginalna homologacja F.I.S.A. Fiata 125p only on F&F ;)
http://www.fiat-furious.prv.pl
lub
http://slave.e-edukacja.pl/~fiat/
lub
http://slave.e-edukacja.pl/~fiat/html/sport.htm

EXCLUSIVE... tylko u nas ;) serdecznie zapraszam....
  
 
Ach milo jest o tym poczytac.
Aby tak dalej Koniu, trzymajcie sie
  
 
No no, ładnie to u was wygląda
  
 
Niebawem...skan komiksu :) "zatrzymac niebieskiego fiata"
  
 
To teraz przydałaby się jeszcze homologacja Poloneza



  
 
dobre a zwłaszcza ostnia strona czyli tylne zawieszenia z stabilizatorem w postaci drążka pacarda a przynajmnie dla mnie to tak wyglada
  
 
Super materiał, wyrazy szacunku dla F&F. A może wiecie coś o tym, co działo się z tymi FSO 1500A . Rajdy,sukcesy?
  
 
Niestety narazie danych nie mamy, ale bedziemy sie starac cos załatwić ! :)
  
 
Koniu -> masz moze jakies dokładniejsze dane na temat tych zmienionych hamulców (-lcy nie wiem jak jest poprawnie) i tylnego zawieszenia ?????

Niestety na stronie FIA wylaczyli maila.


PS.dziwna sprawa na tych papierach jest numer homologacji 5142 a w ich spisie 125 dostala homologacje numet 5166 (5142 - trabant)
  
 
niestety nic wiecej nie mam, ale postaram sie dowiedziec cos wiecej od tego gościa co dostalismy ta homologacje bo kiedys startował fiatem :) wiec moze cos wie
  
 
Postanowiłem odświeżyć post.

Jako, że jestem w trakcie budowania rajdówki na bazie 126p, zdobyłem homologację F.I.S.A do Polskiego Fiata 126p - 650 E.

Ale nie o tym.

Mam możliwość sprowadzenia homologacji do 125p (która jest już na stronach F&F lecz nie jest pełna) oraz do Poloneza.

Koszt sprowadzenia jednego egzemplarza to około 200 zł.

Można się zrzucić i sprowadzić po jednym egzemplarzu i ...




  
 
Dobry pomysł tylko ciekawe ileosób się zloży
  
 
Cytat:
2003-05-06 21:29:34, Rally pisze:
Dobry pomysł tylko ciekawe ileosób się zloży


zależy po ile .......... bp 200zł na 100klubowiczów = 2zł
  
 
Nawet niech po 10 zł wyjdzie to będzie O.K
  
 
200zl to koszt sprowadzenia kazdej homologacji. sam placilem za homologaceje poldka i fiata 131 abrath rallye. w sumie to fajna rzecz ale tylko przydana do sportu(Hancke wymaga jej zawsze na badani technicznym). jak ktos chce taka homologacje to niech dzwoni do dzialu sportu do PZM na kazimierzowskiej w warszawie. tam podadza wszelkie info(nr konta itd) na homologacje czeka sie okolo 2 tygodnie
  
 
Dwa lata temu,kupowałem tam homologację do nissana sunny gti i płaciłem 180 zł.Wtedy nie wszystkie homologacje kosztowały tyle samo.
Cytat:
(Hancke wymaga jej zawsze na badani technicznym).


Niestety Hancke bywa upierdliwy jak ktoś miał z nim do czynieniato wie o czym mówię
  
 
teraz sie chyba wycwanili, 200zeta za byle co, chocby mialo to tylko 10 stron. tak mi przynajmniej powiedziano w rozmowie telefonicznej. Za poldka i fiata 131 placilem tyle samo(200zl). Co do Hancke to trzeba mu dac do zrozumienia ze liczymy sie z jego opinia i ze jego slowa sa swiete. wtedy nie ma problemu, bardzo lubi jak ktos przed rajdem zadzwoni do niego i dopyta sie o pare szczegolow, ostatnio sam do mnie dzwonil jak mi ida postepy z fiatem. Takze jest do obejscia, w sumie nie ma sie co facetowi dziwic, to on odpowiada za dopuszczenie auta do rajdu i jak cos sie stanie to jego za dupe chwyca.
  
 
Cytat:
2003-05-07 00:57:19, Walezy pisze:
200zl to koszt sprowadzenia kazdej homologacji. sam placilem za homologaceje poldka i fiata 131 abrath rallye [...] jak ktos chce taka homologacje to niech dzwoni do dzialu sportu do PZM na kazimierzowskiej w warszawie. tam podadza wszelkie info(nr konta itd) na homologacje czeka sie okolo 2 tygodnie



Właśnie stamtąd mam homologację dla 126p. Kosztowała mnie 0 zł (słownie zero) a tylko dlatego, że mieli jeden egzemplarz i dali skserować.
Nie posiadają na dzień dzisiejszy żadnego egzemplarza dla 125p i dla Poloneza, dlatego trzeba zapłacić za sprowadzenie.

Mnie nie są one koniecznie potrzebne, bo w przeciwnym razie już bym dawno ją zamówił.



  
 
Nie chcę robić bałaganu na forum, a tutaj są całkiem interesujące pliki do pobrania mniej więcej na temat