Krew....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wlasnie dzisiaj upuscili ze mnie 450g a jak tam pozostali klubowicze
  
 
Ja narazie tylko 6 razy oddawalem, juz dawno nie bylem trzeba bedzie sie przejsc
  
 
Ja też dawno nie oddawałem, bo nie mogłem. maiłem iść dzisiaj ale musiałem niestety pojechać do pracy, ale była moja koleżanka z roboty - może ją widziałeś. Była koło 9.00
  
 
w pracy by mnie zaj...li
  
 
A ja wstyd sie przyznac nawet nie wiem jaka mam grupe Ile kosztuje teraz badanie na grupe wie ktos?
 
 
Ja niestety nie mogę być dawcą-siedziałem w Anglii w okresie w którym panoszyło się BSE i jestem w grupie podwyższonego ryzyka
  
 
Seru, te objawy już u Ciebie widać
  
 
  
 
Sehr komisch

  
 
Ja bylem oddac tydzien temu mialem male komplikacje i mialem niezlego siniaka, ale juz prawie go nie widac

ps. jak bylem w pck to czytalem, ze mozna sobie odebrac dokladne wyniki badan krwi.. tylko zapomnialem zapytac kiedy to mozna zrobic i gdzie.. wiecie?
  
 
wlasnie tez sie zastanawiam i chyba do nich zadzwonie sie zapytac bo jestem ciekaw
  
 
Jak bylem pierwszy raz to wyniki razem z grupa otrzymalem po tygodniu jak sie u nich zjawilem w tym okienku co daja ankiete i karte.
Sorm, grupe krwi zbadaja Ci za darmo jak oddasz 450ml krwi I jeszcze dostaniesz duzo slodyczy, kawy sie napijesz
  
 
Juz widze siebie "lżejszą" o 450 ml... to chyba nie dla mnie.
 
 
wyniki mozna odbierac juz po 2 dniach
  
 
a w oleśnicy kiedy można krew oddać i gdzie???
bo moja książeczka dawno wpisu nie widziała!!!
  
 
najlepiej to we wrocku jak jestes po drodze i nie zapomnij poprosic o zwrot kosztow dojazdu to dostaniesz z 10 zl do tych czekolad bedziesz mial na browca zeby sie na nogi postawic
  
 
Fajno by był ale na jakiej ul. mogę tą krew oddać w którym to miejscu dokładnie??? A tych czekoladek to dużo dają ????
  
 
czekolad chyba ze 6, 40 dkg michalkow a jak nie powiesz ze jestes z kas tam zeby zwrocili ci za paliwko to dostaniesz 2 bilety tramwajowe a ulica hmmm... to jest zaraz kolo kredki i olowka moze ktos pomoze jak ona sie nazywa, chyba to bylo gdzies wczesniej
  
 
Ta ulica to Czerwonego Krzyza 5/7

Wiecej info tutaj.
  
 
Cytat:
2005-04-20 19:02:22, najmer pisze:
wyniki mozna odbierac juz po 2 dniach



A w Oleśnicy:

Data : 2006-12-18
Godz : 8:30-12:30
Nazwa ( Instytucja ) : Zamek
Miejscowość : Oleśnica
Adres : ul. Zamkowa 4