Rozkodowane radio w golfie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam mały problem rozkodowało mi się radyjko w golfie mam kod ale nie wiem jak się go wprowadza proszę o pomoc !!!!!!!!
  
 
No ale podaj co to za radio model i marke i juz Cos sie da pewnie zrobic
  
 
nie znam marki tego radia ,wydaje mi się że samochód był seryjnie wyposażony w to radio ,golf jest z 95r
 
 
jest to seryjne wyposażenie tego golfa.Golf jest z roku 95,nie ma na nim nazwy.,piszę 2 raz bo jeszcze nie bardzo umiem się poruszać po forum
 
 
No wiec na wyswietlaczu powinienn Ci sie pojawic napis Safe pewnie masz radio Alpha ale było tego kilkanacie modeli. Jak Ci sie pojawi napis safe to wpisz kod i po kłopocie. Dobrze jakbys wiedział co to za radio bo w ciemno to trudno powiedziec jak wpisac kod a w manualu bys to na pewno znalazł
  
 
wielki dzięki za poradę zaraz brykam do furki wpisać ten kodzik .Jeszcze raz stokrotne dzięki !!!!!!!!!.
  
 
mam ten sam problem...
radio rzeczywiscie alpha
tyle ze kodu nie moge wpisac...bo am cyfry takie...ktorych nie ma na panelu sterowania...np 0 i 8...nr sa tylko 1-6
jaka jest kombinajcja klawiszy zeby przejsc do wprowadzania kodu??i jak go potem wprowadzac?? (te cyfry inne niz na panelu??)

tesc kupil golfa 3 variant..dostal pelno papierow..ale niesterty bez instrukcji do obslugi radia :/
tylko karte z kodem
  
 
jakby cos...to odpowiedz na pytania sa tu:
wprowadzenie kodu do radyjka VW Alpha