ŚLĄSK I BESKIDY - Spoty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zgodnie z propozycją GDA, zakładam nowy temat o spotkaniach na Śląsku i w Beskidach. Wszystkich klubowiczów i sympatyków z naszego województwa proszę o zainteresowanie tym tematem. Nie chcemy przecież czekać na następne spotkanie 1,5 roku
  
 
I to jest nowa koncepcja Proponuje zastosować juz sprawdzone rozwiązania i spotykać się średnio raz na miesiąc. Debaty bedziemy prowadzic w tym watku
  
 
I ona jest bardzo dobra - ta koncepcja. Debatować mogę bo od dzisiaj działa u mnie neostrada z czego się bardzo cieszę.
  
 
a czestochowa to jeszce tutaj ????

jesli tak to czy ktos z kolegów czestochowian jedzie na Sped Ogólnopolski bo bede wracał z niego prze to miasto i było by miło jechać z kims
  
 
Bodziot - Częstochowa teraz w województwie Śląskim więc ja myślę, że jak najbardziej też tutaj - no chyba że koledzy z Częstochowy zapragną się alienować !
  
 
Cytat:
2005-04-18 19:31:43, jarbar pisze:
Bodziot - Częstochowa teraz w województwie Śląskim więc ja myślę, że jak najbardziej też tutaj - no chyba że koledzy z Częstochowy zapragną się alienować !



wiem ze w sląskim ale niewiem czy sie wyalienowali bo ostatnio jak jeckałem do czestochowy to niebyło odzewu wiec wolałem sie zapytać
  
 
A ja bym chciał zapytać, czemu nie było na sobotnim spocie żadnego przedstawiciela z Krakowa i woj. Małopolskiego
  
 
Ło curwa ale kyrk robicie!!Ja mieszkam koło Częstochowy i na ogólnopolski nie wiem czy pojade bo pracuje i to ciężko.Niestety kasa mi jest potrezbna i w dzien 30 bede zapitalał.Bardzo chce i pertraktuje z ojcem ale......... jest mały postęp.Bodziot ja będe jachał tak :
Przystajń - Cżestochowa - Olsztyn- Złoty Potok - a potem już z mapą?! Na razie nie mówie hop bo napewno niestac mnie chwilowo nawet na wynajęcie domku i bede chcial wbic sie na teren z namiotem o ile mozna będzie.Zabieram ze sobą 4 łosi którzy maja nasrane we łbach i boję sie tam jechać ale... zobaczymy.Napaliłem sie na ten zlot i mam nadzieje zę wreszcie pojade!!
  
 
Ja też się napaliłem ale nie wiadomo czy się uda. Markheim a ty się wybierasz ? Jakbym jechał to mogę cię spokojnie zabrać. Moje resory chyba wytrzymaja kogoś takiego lekkiego jak ty na tylnym siedzeniu
  
 
Cytat:
2005-04-18 20:50:58, MARKHEIM pisze:
A ja bym chciał zapytać, czemu nie było na sobotnim spocie żadnego przedstawiciela z Krakowa i woj. Małopolskiego


To się zmieni chętnie odwiedzę beskidy. Nie jedną zimę tam spędziłem, Rajcza, Sól, Zwardoń, Milówka
Póki co mieliśmy w Krakowie napięty budżet, przynajmniej ja
  
 
Cytat:
2005-04-18 22:22:00, jarbar pisze:
Ja też się napaliłem ale nie wiadomo czy się uda. Markheim a ty się wybierasz ? Jakbym jechał to mogę cię spokojnie zabrać. Moje resory chyba wytrzymaja kogoś takiego lekkiego jak ty na tylnym siedzeniu


Pomyślę nad tą propozycją, ale raczej nie dam rady pojechać. No chyba że jeszcze coś się zmieni. Tak czy inaczej dzięki
  
 
No dzisiaj wszystko jest jasne.
Do 4 czerwca włącznie mam wszystkie weekendy zajęte.
Więc w jakichkolwiek ustaleniach możecie mnie pominąć
  
 
Chyba że załatwisz nam jakiś zlocik na weselisku w Milówce
  
 
Cytat:
2005-04-19 22:54:02, jarbar pisze:
Chyba że załatwisz nam jakiś zlocik na weselisku w Milówce


Nie bo wypijecie wszystko i będzie po weselu
  
 
gdzie - ja nie piję (tak dużo)
  
 
Dobry.Kto jedzie na rocznicowy??z frakcji śląskiej oczywiście??
  
 
Cytat:
2005-04-20 22:09:09, vistula pisze:
Dobry.Kto jedzie na rocznicowy??z frakcji śląskiej oczywiście??


Z frakcji SB
(Frakcja Śląsko - Beskidzka)
  
 
Zdaje sie, że ja i Jarbar sie wybieramy, ale to jeszcze nic pewnego
  
 
No ja niestety Panowie zostaję. Ale mam nadzieję, że przeczytam o rocznicowym jakąś obszerną relację w publikacjach.
Może nawet w telewizji będą mówić
  
 
Mark, dobra nazwa frakcji, taka chwytliwa