[rdza]jak usunac rdze z nadkola

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam dopiero teraz znalazlem to forum i jestem zly na siebie ze tak pozno!! Mam 18 lat pisze w tym roku mature (w piatek mam polski ustny trzymajcie kciuki mam maly problem a mianowicie chodzi o rdze na nadkolu, powiedzcie mi jak to usunąć bo naczytalem sie duzo o tym ale tak konkretnie to nei mam pojecia jak to dokladnie usunąć zeby nei wrocilo, pozdrawiam wszystkich urzytkownikow i gratuluje pomyslu zalozenia tego forum!!

[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2005-04-19 22:44:28 ]
[ powód edycji: opisuj posty jasniej;) ]
  
 
Po pierwsze zapodaj fotkę bo z opisu nic nie wynika.

OT: na ustnej maturze Ci to podarują ale na pisemnej już nie:
użytkownik a nie urzytkownik.
  
 


No wiec to jest zdiecie nie jest tego duzo ale wyglada oblesnie i bardzo bym chcial to zmienic ale tak zeby bylo naprawde dobrze, jesli moglby mi ktos pomoc to bardzo bym byl wdzieczny, pozdrawiam uŻytkownikow:p

[ wiadomość edytowana przez: kierek dnia 2005-04-19 18:36:15 ]
  
 
No tak...standart w każdym Fordzie...niestety. Czeka Cię trochę zabawy bo to jest rdza, która pojawiła się od strony wnętrza nadkola. Musisz zdjąć koło, plastikowe nadkole i porządnie to oczyścić zarówno do zewnątrz jak i od wewnątrz (nawet gdyby miały powyłazić dziury). Później albo małe łatki wspawane od wewnątrz albo włókno szklane+żywica i później zaszpachlować.

Powodzenia
  
 
Dzieks
Myslalem ze wystarczy przeczyścić papierem chlasnąć Hameraidem i pomalować na czerwono, ale to chyba niezbyt profesjonalne podejscie do sprawy zartowalem oczywiscie , dzieki za pomoc napewno tak zrobie jak tylko napisze geografie 16 maja:p, pozdro i wielkie dzieki
  
 
Cytat:
2005-04-19 22:15:38, kierek pisze:
Dzieks Myslalem ze wystarczy przeczyścić papierem chlasnąć Hameraidem i pomalować na czerwono, ale to chyba niezbyt profesjonalne podejscie do sprawy zartowalem oczywiscie , dzieki za pomoc napewno tak zrobie jak tylko napisze geografie 16 maja:p, pozdro i wielkie dzieki


po 16 maja moze byc juz zapozno