Problem z edycją własnych postów.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
"Nie możesz edytować postu, którego nie jesteś autorem" - taki komunikat pojawia się kiedy próbuję edytować post którego jestem autorem
Na forum, na którym mam uprawnienia moderatora nie ma żadnych problemów z edycją postów, zarówno moich jak i napisanych przez kogoś innego, natomiast na innych forach nie mam możliwości zedytowania własnego posta mimo że próbuję to wykonać natychmiast po napisaniu postu...
Co się dzieje?
  
 
Jak wchodzisz w edycje czy jak wysylasz?

pozdr.
  
 
Jak wysyłam...
  
 
zaraz sprawdze
  
 
a teraz?

pozdr.
  
 
Już sprawdzam...

...sprawdzam...

...sprawdziłem

Nie muszę już chyba mówić, że teraz bangla jak trzeba

O dzięki Ci daemonie
Swoją drogą ciekawe co to było... ale pewnie i tak bym nie zrozumiał


[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-04-21 12:05:53 ]

[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-04-21 12:07:29 ]
  
 
Cytat:
2005-04-21 12:05:26, MacTB pisze:
Swoją drogą ciekawe co to było...



to bylo zmęczenie

pozdr.
  
 
Cytat:
2005-04-21 12:09:30, daemon pisze:
to bylo zmęczenie pozdr.


materiału oczywiście, bo przecież nasz wielebny Ojciec Dyrektor jest niezmordowany
  
 
Tylko mnie to dosięgło? Czy wszystkie Modki tak miały? (pewnie nie bo by zaczeli wcześniej krzyczeć )
  
 
tez to mialem.
  
 
Ja nie zauważyłem ... bo nie edytuje swoich postów
  
 
Mam problem z edycją postów. Mogę tylko edytować zdania i mogę skasować post, ale nie mogę, go ani przenieść do innej kategorii ani nawet zamknąć post ! dlaczego ?!
 
 
Cytat:
2005-05-04 21:03:44, Norbert84 pisze:
Mam problem z edycją postów. Mogę tylko edytować zdania i mogę skasować post, ale nie mogę, go ani przenieść do innej kategorii ani nawet zamknąć post ! dlaczego ?!



nie ma mozliwosci przenoszenia ani zamykania postow (nie rozumiem nawet jakby to mialo wygladac).

pozdr.
  
 
Cytat:
2005-05-04 21:28:51, daemon pisze:
nie ma mozliwosci przenoszenia ani zamykania postow (nie rozumiem nawet jakby to mialo wygladac). pozdr.



Już nie ważne, działa wszystko

Pozdrawiam
 
 
Cytat:
2005-04-21 12:39:56, GDA pisze:
Ja nie zauważyłem ... bo nie edytuje swoich postów



Ja tez zawsze tak madrze pisze ze nie edytuje

pozdr