Seat Cordoba Vario - auto Taza - udpade

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to zaczeła sie ta przygoda w 98 r podczas rozgladania sie za nowym autkiem bo poprzednik juz sie sypał (zastawa cos tam).
No to pier w rodzicami ogldalem Vw potem Ople potem Peugoty potem Citroeny , Renaul i skonczylo sie na Seacie. W salonie w Stalowej Woli była bardzo miła obsluga i wszytko zawatwione na spokojnie. Autko kosztowalo 43000zł. Bylo gotowe juz 5 dni po zakupie no bo oczywiscie go sprowadzali z Rzeszowa .
Podczas zakupu dostalem szampana , pilke z logiem Seata i bryloczek
Autko ma silni9k o mocy 75 KM i pojemnosci 1.6
Obecnie stoi na stalowych felach , ale to w niedalekiej przyszlości sie zmieni. Tydzien temu wymienilem w nim świece
jak bede mial mozliwosc to wzuce wam fotki starych swiec
Masakra

FoTeXy


[ wiadomość edytowana przez: taz dnia 2005-06-22 13:45:39 ]

[ wiadomość edytowana przez: taz dnia 2005-07-17 20:09:30 ]
  
 
Akurat cordoba w tej budzie mi sie nie podoba. Chociaz gdyby byla w sedanie to jeszcze jeszcze A jak by jeszcze z dieselkiem pod maska to bardzo
  
 
to mialo byc auto rodzinne a nie zdzieracz asfaltu
  
 
jedno nie wyklucza drugiego
  
 
wtedy do combi niedawali dizlow
byly tylko dostepne silniki 1.4 i 1.6
  
 
A ja mam tam cordobe rocznik 97 szary metalic kupiony w komisie w rudniku od znajomego w 2000 roku autko to sedan z silnikiem 1.4 60KM i jak dla mnie niezłym zdarciem.(kumpel ma omege 2.0 130KM i cos bardzo za nim nie odstaje na prostej) Alufelgi to dla mnie podstawa tak samo jak centralny na pilota i elektryczne szyby (niestety lusterek nie moge nigdzie dorwac razem z okablowaniem i przyciskami) Autko jak na razie mi wystarcza choc przyznam ze wolałbym nowego pasata 2.0 TDI
  
 
PROSZE O OPISYWANIE WLAS AUT W OSOBNYM TEMACIE
  
 
Omega jest duzo ciezsza od cordoby ale ma ponad dwa razy mocniejszy silnik od twojego. I jesli mowisz ze nie odstajesz jej, to albo ta omega jakas zamulona jest albo kierowca cos nie teges...
co do kombi taza. Nie wkladali wtedy? Moze tylko w kombi bo przeciez w ibizach byly TDI tak samo jak toledo starym
  
 
Focus. Moj tato chcial pier toledo z TDI , ale sie zastanowil i powiedzil ze chce kombi z TDI> Był juz zamowiony niby z TDI i po ndiu zadzwonili ze maja tylko takiego z silnikiem 1.6 Si
  
 
toledo kombi? przeciez niiggdy takie nie produkowali
ile pali 1,6 w codrdobie?
  
 
Ten kierowca nie jest zamulony moze to dlatego ze jest ta omega na gazie a moj na benzynie w kazdym badz razie w porownaniu do mojej chrzestnej opla corsy 1.4 75 KM moj jest duzo zwinniejszy i szybszy. Lepiej sie zbiera i wogole potrafi wcisnac w fotel!!
  
 
Wiesz to sa twoje odczucia i pewnie faworyzujesz swoje autko. Co do omegi nie uwierze, jesli nie zobaczylbym na wlasne oczy. Mimo ze jest na gazie i tak nie wierze. Z corsa mozna powalczyc
  
 
niewiem cos kolo 6-8 l na 100 km poza miastem
  
 
a w miescie? do 10 ciagnie?
  
 
Cytat:
2005-04-26 23:06:23, Focus86 pisze:
Wiesz to sa twoje odczucia i pewnie faworyzujesz swoje autko. Co do omegi nie uwierze, jesli nie zobaczylbym na wlasne oczy. Mimo ze jest na gazie i tak nie wierze. Z corsa mozna powalczyc



Heh moze i faworyzuje ale jechałem ta omega nie raz i wiem jak to sie zbiera a jak moj sie zbiera. Zreszta samo to ze nie mogł mi bardzo odskoczyc na prostej tylko wolno uciekał (nie tak jak z pewna omega 2.3 D ktora na 50 m mi znikneła z horyzontu i z zasiegu) Wiem co mowie albo jest cos z silnikiem w tej omedze albo nie wiem Kumpel ma powaznie ciezka noge i cisnie ja rowno zmienia biegi przy 5 tysiacach i ogien. Tak wiec jestem ze swojego auta zadowolony bo jak chce to i jedzie!!
  
 
To ta omege jakas sfatygowana jest... Albo podbita pod spodem szynami (kto ogladal zmiennikow ten wie o co chodzi )
  
 
moj kolega z mego bloku rowniez ma taka Cordobę jak Twoja Taz 1.6 Vario ale ...białą, rocznik 98/99, jest jezdzona non stop, obecnie ma juz ok 220 tys nakrecone i z tego co wiem jedyna usterka do tej pory byla awaria przepustnicy a poza tym silnik cyka od 1 strzalu, zima rowniez i chodzi miodzio

taka glupia wada tego seata sa zamki ktore zamarzaja w zimie i czasem sasiad wsiada bagaznikiem do auta ale ogolnie samochod SUPER (moglby byc troche wiekszy bagaznik bo w sumie nie ma rewelacji)
  
 
Cytat:
2005-04-26 12:17:34, uszek pisze:
A ja mam tam cordobe rocznik 97 szary metalic kupiony w komisie w rudniku od znajomego w 2000 roku autko to sedan z silnikiem 1.4 60KM i jak dla mnie niezłym zdarciem.(kumpel ma omege 2.0 130KM i cos bardzo za nim nie odstaje na prostej)



no i tu sie uśmiałem....albo Ty masz wiekszy silnik w tej Cordobie albo Twego w omedze kumpla ze 130 KM zostalo 60 bo nigdy w zyciu bys sie nie utrzymal za 2litrowka zwyklym 1.4
  
 
Cytat:
2005-04-27 11:39:11, Petersen pisze:
moj kolega z mego bloku rowniez ma taka Cordobę jak Twoja Taz 1.6 Vario ale ...białą, rocznik 98/99, jest jezdzona non stop, obecnie ma juz ok 220 tys nakrecone i z tego co wiem jedyna usterka do tej pory byla awaria przepustnicy a poza tym silnik cyka od 1 strzalu, zima rowniez i chodzi miodzio taka glupia wada tego seata sa zamki ktore zamarzaja w zimie i czasem sasiad wsiada bagaznikiem do auta ale ogolnie samochod SUPER (moglby byc troche wiekszy bagaznik bo w sumie nie ma rewelacji)


w moim byl tylko komputerek pokladowy wymieniany
a przbiegu ma dopiero 40 tys
  
 
Cytat:
2005-04-27 11:42:59, Petersen pisze:
no i tu sie uśmiałem....albo Ty masz wiekszy silnik w tej Cordobie albo Twego w omedze kumpla ze 130 KM zostalo 60 bo nigdy w zyciu bys sie nie utrzymal za 2litrowka zwyklym 1.4


Heh nie wiem jak jest co on tam ma ja mam silnik 1,4 i na takiego dziada wyglada poza tym tak tez ejst w dowodzie. Mowie jakie sa moje wrazenia odnosnie tej Omegi ma ona juz 1,5 to omega ta pierwsza z 2.0 silnikeim sedan