Czy lubicie jezdzic rowerkiem

Ankieta: Lubicie driverować rowerkiem ?? Ile przejedziecie bez zadnych boleści??
tak lubie ja wiem kolo 20 km
tak lubie kolo 30 km
jazda rowerkiem mnie pochlania bolesci mam po 50 km
poprostu extra niemam bolesci

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to mam do was pytanko
Czy lubicie jezdzic dodelkiem ??
I ile przejedziecie bez zadnych boleści
  
 
Cytat:
2005-05-02 21:40:30, taz pisze:
No to mam do was pytanko Czy lubicie jezdzic dodelkiem ?? I ile przejedziecie bez zadnych boleści



Taz co to jest dodelek ?!


[ wiadomość edytowana przez: taz dnia 2005-05-03 22:15:21 ]
 
 
jak bylem maly to na rowerek mowilem dodelek
a nie biedronka wiedronka ?
  
 
Cytat:
2005-05-03 22:15:02, taz pisze:
jak bylem maly to na rowerek mowilem dodelek a nie biedronka wiedronka ?



Aha no rozumiem juz. ehhehehe.... dobrze, że nie rower z Biedronki
 
 
Witam Was. Siemanko.
Jazda na rowerze jest zajebistą sprawą. Ogólnie mam rowerek górski Giant i śmigam raczej po terenie. A mam gdzie, bo odwiedzam moją babcię tj. Lasy w Jabłonnie (okolica Legionowa), wazdłuż Wisły - wał, i ogólnie teren zalesiony. No normalnie bajka...
Ale co ja tam będe opowiadał. Wy wiecie najlepiej.

Ktoś zna te tereny?
  
 
Cytat:
2005-05-12 13:18:49, cjanek pisze:
.. Ale co ja tam będe opowiadał. Wy wiecie najlepiej. Ktoś zna te tereny?


Ja nie znam ale inne terene nie są mi obce więc doskonale rozumiem
  
 
Kocham śmigać po lasach itp, górki dołki, chopki, wąskie szybkie ścieżki, lubie wyzwania (mój rower to Giant Rincon, 2004r)

pzdr
  
 
kiedys moglem wiecej, ale sie z wiekiem rozroslem
oczywiscie wiecej jezdzic.
oczywiscie rowerkiem.
skad te skojarzenia???

  
 
Ja uwielbiam jazdę rowerkiem.Juz w czerwcu jadę z kumplem objechać cały Benelux.W sumie mamy zamiar zrobić 1200 km w dziesięć dni.Mam nadzieję że się uda.
  
 
Bardzo lubie, śmigac moge nawet cały dzien z predkoscią ok 20 km/h. Tylko z tyłu mi niechce łancuch na 7 zembatke wskoczyc i mam tylko 6. Robie nim 55 km/h z górki na asfalcie. A jak dobrze pójdzie to dziennie robie kolo 20 km.
  
 
Jazda rowerek mnie pochłania. Czasem sobie robię extrema, a czasem turystykę. Jak może jeszcze w tym roku, ale napewno w przyszłym wybiorę suię na moją pierwszą dłuższą wycieczkę rowerową czyli jakieś 40 km. Wiem, że to nieduzo, ale to ja pierwszy raz będę tak daleko jechał rowerek. Także uwielbiam śmigać moim rometem kadetem.
  
 
oczywiście odpowiedz ostatnia , w tym roku niewiele jezdilem rowerem z braku czasu ale w poprzednich latach to czasem sobie robiłem wycieczki dośc dalekie , mój rekord to przejechanie z kumplem rowerami z Wrocka do Poznania
  
 
Rowerek fajna rzecz. Kiedyś na treningach robiło się po 120km w 3.5-4 godziny i to po lesie. A w tej chwili... rowerowysklep_pl
A to jedna z wycieczek znajomych
www.skandynawia2003.prv.pl
www.otwock.org.pl
  
 
no no no widze ze wiekszosc jezdzi extremalnie tak trzymac
  
 
ja to panie takie extremalne manewry odczyniam panie po scianie panie , po tym panie no suficie..o panie mowie tylko czasami mi z zaczepów rower spaca i jest huk w garazu