Toyota carina II t 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc szukam informacji na temat tej toyotki najbardziej mi zalezy na jakiej ksiazce technicznej budowy tego samochodu.
Jak mozecie to dajcie jakies linki gdzie jest po polsku opisany wszystko ze szczegolami budowa tego samochodu.

a samochod to:
toyota carina II t 15 rok produkcji 1987 rok 2.o diesel. bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam wszystkich na forum.

P.s. jak ktos ma to niech napisze od jakich innych modeli toyot pasuja czesci dzieki z gory.

[ wiadomość edytowana przez: emik1001 dnia 2005-05-18 10:48:37 ]
  
 
Miiiiiiiiiiiiiiiiiisiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
nie ta buda t15 przed liftingiem
  
 
Ale Michu sie interesuje
  
 
najbardziej to mnie interesuje zawieszenie przednie i tylne od jakich innych samochodów pasuja amortyzatory na przud i na ty razem ze sprezynami

dzieki za odpowiedzi z góry
  
 
w mojej II mam tylna zawiechę z celicy. amory, wachacze i tarcze
  
 
Cytat:
2005-05-18 10:53:42, madzia_83 pisze:
Miiiiiiiiiiiiiiiiiisiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Misiek ma chwilowy brak czasu.

Pozdro.
  
 
Cytat:
2005-05-18 16:59:11, Kafi pisze:
Misiek ma chwilowy brak czasu. Pozdro.


Zgadza sie.

Informuje wszem i wobec ze buda T15 (oznaczenie popularne w Niemczech) to inaczej CT150 i to jest taka carinka jak moja.

Hmm..
No a amorki po prostu do CarinyII Na tył wszystkie są takie same natomiast z przodu zależnie od silnika: 2.0D ma takie same jak 1.8beznyzna ale inne niż bardziej popularny benzyniak 1.6.
Poszukaj w Corollach z tamtych lat bo to były bardzo podobne konstrukcje. Pierwszy lepszy katalog producenta amorów i znajdziesz które modele miały wspólne te elementy.

Jeśli masz jakieś informacje to pytaj, ale obecnie cierpie na chroniczny brak czasu więc za szybko nie odpowiem. W awaryjnych sytuacjach poproś Kafiego o mój numer telefonu.
Przy okazji: wybaczcie koledzy i koleżnki

Co do książki to możesz śmiało bazować na "Sam naprawiam- Toyota Corolla" Etzolda.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-05-18 15:08:58, emik1001 pisze:
najbardziej to mnie interesuje zawieszenie przednie i tylne od jakich innych samochodów pasuja amortyzatory na przud i na ty razem ze sprezynami dzieki za odpowiedzi z góry


A może u Ciebie też można z przodu wymienić tylko wkłady amortyzatorów,to jest dużo tańsze.
Misiek napisał że możesz bazować na książce z Corolli takiej jak moja
to może i u Ciebie też to przejdzie z tymi wkładami.
Misiek,Kafi co wy na to?
  
 
Oczywiście!
Przód same wkłady.

Pozdrawiam
  
 
  
 
dzeki ludzie za pomoc
wiecie jestem posiadaczem toyoty od miesiaca i chcialbym ja troche podreperowac i poprawic wlasciwosci jezdne bo w tej chwili to strasznie go zuca na wszystkie strony no i blacharka do remontu. jek bede w trakcie roboty to chetnie sie z wami podziele spostrzezeniami.

pozdrawiam wszystkich i ciesze sie ze znalazlem to forum
  
 
My cieszymy się z Tobą, a już najbardziej ja

Co masz z blacharki do roboty?

Pozdrawiam
  
 
drzwi , nadkola i przedni zderzak
  
 
siemanko

mis powiedz gdzie jest kabel od czujnika cisnienia oleju, bo mi kontrolka nie dziala szukam i szukam i nie moge znalezc.

prosze pomózcie bo nie bardzo mi sie chce sprawdzac co 500 km stan oleju
  
 
Wooooops. Przepraszam nie zauważyłem ze jest nowy post tutaj...
Czujnik jest pod filtrem oleju. Widac go dobrze patrząc od strony kierowcy.

Pozdrawiam
  
 
ktoś kiedyś szukal jakis fotek tuningowanej cariny II i prosze
KLIK
  
 
Cytat:
2005-06-13 20:30:34, rsuhy pisze:
ktoś kiedyś szukal jakis fotek tuningowanej cariny II i prosze ..



To jest T17 - nowsza, taka jaką ma Rogacek
Mimo to dziekujemy
Pozdrawiam
  
 
TAKA JAK MIS POWIEDZIAL JEST TO T 17 MLODSZA OD NASZYCH ALE DZIEKI ZA ZDJATKA.

MIS DZIEKI NIE WPAD BYM NA TO ZE ON TAM JEST BO UMNIE JAKIZ CYMBAL GO WYRWAL ALE JUZ DOROBILEM DRUGI I JEST OKI

DZIEKI ZA POMOC I POZDRAWIAM
  
 
No problem

Powiedz co tam dokładnie z silnikiem zrobiłeś, bo pisałeś że poprzedni właściciel zatarł go...

Aha, wyłącz Caps-Locka
Pozdrawiam