Vw t3 79r 1.9 boxer - opinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam .
Mam maly problem , chce zakupic vw t3 z silnikeim 1.9 boxer chlodzony ciecza.
Moze macie jakies opinie na temat tego silniczka, jak sie zachowuje na gazie , jak z utrzymaniem, osiagi.
Dzieki za opoinie pozdrawiam.
  
 
Słów kilka Chorowałem na transportera od dłuższego czasu no i mam. Chciałem diesla ze względu na ekonomie i mam. Szukałem auta w różne sposoby, najczęście było to zaczepianie ludzi na ulicy i pytanie czy chcą sprzedać, lub wkłądanie kartek pod wycieraczke. Dzięki pierwszemu sposobowi zdobyłem sporo informacji od różnych uzytkowników. Silniki 1.9 bixer chłodzone cieczą podobno się sprawują rewelacyjnie, na gazie rówież. Jeden z użytkowników nawet pochwalił mi się że zmienił w trasie uszczelke pod głowicą w 30 min Spalanie coś ok 9-10 l gazu. Mówię to w oparciu o opinie ludzi. Sam mogę powiedzieć tyle ze samochód jest rewelacyjny, bardzo dobrze się prowadzi, choć bez wspomagania kierownica na postoju chodzi diść ciężko. Nie wiem jak boxer, ale diesel ze skrzynią 4 troche głosno chodzi w trasie. Widocznosć podczas jazdy jest super, bardzo dobry, aż zadziwiający skręt. Części są dostępne i prawie wszystko samemu można naprawić. Wnętrze to już w zależnosći od wyposarzenia, a jest w czym wybierać. Jak masz jakieś jeszcze pytania to wal śmiało. Pozdrawiam moje rodzinne miasto