SERWER

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czemu z serwera nic nie mozna sciaganac? juz mnie to zaczyna wkurzac a takie fajne rzeczy tam są...
  
 
dlatego iż serwer ftp jest dostępny wyłącznie dla klubowczów
  
 
Cierpliwości!
Niedługo wstąpisz w nasze szeregi!


[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2005-05-28 13:48:40 ]
  
 
Może wstąpi a może nie, zobaczymy. Wszystko zależy jak będzie się sprawował.
  
 
Cytat:
2005-05-28 15:07:21, mwarchalowski pisze:
Może wstąpi a może nie, zobaczymy. Wszystko zależy jak będzie się sprawował.



Dexter... bądź grzeczny
  
 
Nie chcac smiecic podpinam sie tutaj. Sluchajcie, jak wyglada sprawa z serwerami - tzn. tak: stronke mamy na superhost-cie, forum na motonews, ktore i tak jest na superhost. jaki tam jest pakiet? bo z tego co widzialem to wszedzie jest i php i mysql wiec moze zrobmy swoje forum? ma to wieksze mozliwosci i lepiej mozna do nas dopasowac niz ogolny motonews... jak myslicie?
  
 
Maciek - a coś nie tak z forum na motonews?
  
 
czasem sie sypie - a to nie odswierza, osoby zalogowane to wogole kosmos, malo funkcji (chyba ze sa wylaczone po prostu) - w sumie takie duperele... wygladem wogole nie przypomina strony itp
a tak od innej strony - nie placimy przypadkiem za strone i forum oddzielnie?


[ wiadomość edytowana przez: maciekk dnia 2006-10-16 17:29:57 ]
  
 
motonews ma tę zaletę iż zajmują się forum ludzie którzy mają za to płacone. i to nie przez nas
płacily tylko za serwer pod stronę i za domenę.

pomysł z własnym forum odpada w moim przekonaniu z tego powodu że mamy jak dotąd kłopot z nadzorem strony... kto więc miałby zajmować się jeszcze forum.
  
 
nie wiem jak i w czym jest ta stronka tworzona, nadzor forum podejrzewam jest mniejszym problemem, chociaz nie wiem jak to u nas wyglada. ale obsluga na phpnuke nie jest jakas szczegolnie skaplikowana
  
 
zajmiesz się tym?
  
 
mozna sprobowac, nie wiem tylko jak z przeniesieniem aktualnych danych
  
 
bo zrobienie w tym forum jest tak samo skaplikowane jak prowadzenie bloga http://www.lkp.fora.pl/]

[ wiadomość edytowana przez: maciekk dnia 2006-10-16 18:00:06 ]
  
 
Cytat:
2006-10-16 17:54:41, maciekk pisze:
mozna sprobowac, nie wiem tylko jak z przeniesieniem aktualnych danych



no właśnie. baza danych... podejżewam że Admin motonews nie znajdzie powodów aby nam ją udostępnić.


generalnie ja jestem na nie.
motonews ma swoje wady, ale kiedyś próbowaliśmy swojego forum i nie wypaliło. motonres robi codzienne backupy, więc nawet jak coś padnie to utrata danych jest minimalna
  
 
forum na motonews jest rzeczywiscie skromne
ale za to jest juz ogromny zbior wiedzy

a co do stronki to jak mowilem Goralowi
ze powinienem sie wyrobic do konca tygodnia

zrobic forum na stronce to pikus...
Goral a jaki mamy limit transferu na superhoscie ??
  
 
po prostu mamy za darmo (no prawie gdyby nie reklamy ktore coponiektorzy ogladaja) stabilne forum, administrowane przez znajacego sie na rzeczy czlowieka, a ze nie jest super doskonale to chyba mozna przebolec, zwlaszcza ze nie sa to jakies kosmicznie uciazliwe niedociagniecia.
  
 
Humela pytaj o transfer
  
 
Cytat:
2006-10-16 18:30:53, Góral pisze:
Humela pytaj o transfer



z Humelem malo kiedy mozna pogadac

ze stronka byloby o wiele szybciej
ale ze wzgledu na tragiczny net na chacie
i malo czasu w robocie z wzgledu na nawal roboty (minnymi wybory)
jest jak jest
  
 
dajcie spokoj. Im czesciej cos kombinujemy, tym gorzej w efekcie. Motonews jest do bani - ale to nie oznacze, ze nie mozemy trafic gorzej.
  
 
Cytat:
2006-10-16 19:08:43, adasco pisze:
dajcie spokoj. Im czesciej cos kombinujemy, tym gorzej w efekcie. Motonews jest do bani - ale to nie oznacze, ze nie mozemy trafic gorzej.



dokladnie @adasco, po co sie czepiac czegos co dziala
jak komus czegos bardzo brakuje niech pisze do admina motonews