Elektryczne lusterka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chce załozyc do swojego auta bo to jest spore udogodnienie. Nigdzie w okolicy nie widze czegos takiego. Potrzeba mi niedosc ze lusterka to jeszcze i wszelskie kable i przyciski do konsoli srodkowej. Gdzie cos takiego moge dostac wo okolicy (podkarpacie) ewentualnie jakis szrot dobry gdzie mogłbym na pewno dostac to moge pojechac nawet do warszawy. Ile ta przyjemnosc moze mnie kosztowac???
  
 
pojedz do serwisu seata albo vw i sie dowiedz ile za to chca
  
 
Ty zwariowałes?? na pewno z 600zł jak nie wecej za jedno lusterko bodajze chca 250zł to za kable mozntaz boze taz nie dobijaj mnie
  
 
e tam
przesadzasz
jak sie chce cos miec porzadnego to .....
  
 
pojade na szrota pod warszawe i wymontuje wszytsko z jakiegos rozbitego bedzie to samo!!!!! a o wiele taniej!!!!
  
 
moim skromnym zdaniem serwis w ostatecznosci bo to moze kosztowac kupe kasy lepiej poszukac pogrzebac a moze cos sie znajdzie...
  
 
ja jak narazie to mam wszytko z serwisu
poczawszy od oleju do szamponu
  
 
ja tez ale u mechaników na lewo kradna co chca i pozniej mi wymieniaja taniej ale z lusterkami moze byc problem!!
  
 
a ja nie mam nic z serwisu bo jak narazie mi nie potrzebne

a co do tych lusterek to nie mam pomyslu... a moze cos na jakiejs giełdzie by sie znalazlo
  
 
allegro, gieldy samochodowe. I ci wyjdzie taniej. Taz to ty kasiasty ludek jestes jak wszzystko kupujesz w ASO. Ja jak narazie w ASO Peugeot kupilem breloczek za 8 zl... I tak przeplacilem bo na allegro taki sam widzialem za 3...
  
 
niop kasiasy jest tak jak i uszek wszystko z salonu....

sie ludziom powodzi...
  
 
heh z salonu, ciekawe ,kradzione orginalne czesci za połowe ceny . Heh takich maja solidnych pracowników ze sami dorabiaja w warsztatach a salon upada
  
 
sasetka to ja niewiem w jakim stanie jest twoj Vw
olej chociaz wymieniasz ??
A co do kasiastego to watpie
szuakm tanich czesci i prawie zawsze sa na miejscu w salonie seata to go i juz mam w samochodzie
fachowo i bezpiecznie (a nie jak tu u tych mechanikow co uszek u nic hkupuje )
  
 
moj vw jest w bardzo dobrym stanie.... rure wydechowa musze tyl;ko wymienic

a tak pozatym olej wymieniam i wogole.....

a tak na marginesie prosze sie zle nie wypowiadac na temat mojego autka...
  
 
Taz nie obrazaj naszej kolezanki i jej auta
TAZ PAMIETAJ KOBIETA MA ZAWSZE RACJE
Buziaki saseta1
  
 
Cytat:
2005-06-03 09:12:19, uszek pisze:
TAZ PAMIETAJ KOBIETA MA ZAWSZE RACJE



chociaz jeden facet to wie
  
 
A ty uszek uwazaj gdzies seata stawiasz bo dzisiaj wyczailem miejsce gdzie stoi
  
 
Heh to cienko hehe Ja mam gosciu GARAZ A gdzie Ty sie włoczysz po Nisku?
Jedziesz jutro na 1/4 mili?

[ wiadomość edytowana przez: uszek dnia 2005-06-04 11:26:28 ]
  
 
ja tez mam garaz panie Uszku
no jasne ze jade
dzisiaj caly dzien zakowalem bo jutro siedze tam od 8 do 8