Podnośnik szyby kierowcy w vw golfie 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
potzrebuję informacji gdzie mozna kupić lub jak naprawić elektryczny podnośnik do szyby w golfie 3.oczywiście o serwisie wiem,a interesują mnie części z używki
  
 
mam podobny problem
  
 
gdybyś znalazł taki podnośnik w dwóch egzemplarzach to daj znać ,bo lato idzie i gorąco będzie i żona mi się roztopi
  
 
Witam , mam taki podnośnik do sprzedania z golfa III 3d , podobno pasuje do 5d 100% sprawny, czekam na propozycje ceny
Moge wystawić na allegro
  
 
proponuję 150zl bo po tyle chodzą
  
 
za podnosnik bez silnika to sie zgodzę
  
 
bez silnika 120?i zaraz wysyłaj,to jeszcze przy okazji browarka się napijemy
  
 
a masz uszkodzoną linkę?

moj GG 3770406
  
 
hej Kumek,lineczka okazała się dobra,szybka lata w dół i górę bez zarzutu,jak fabryka.miałem tylko problem z tym pękniętym plasticzkiem,ale żmudna przerubka i efekt jest,no i perę złotówek w kieszeni.jeszcze raz dzięki za linkę


pzdro tak teraz moja żona jeżdzi
  
 
ma ktoś może takowy podnośnik elektryczny od strony kierowcy jeszcze na stanie? Pękła linka, nie wiem czy silnik nie ucierpiał, więc lepiej komplet VW GOLF 3 94r. Czekam na kontakt gg:425431 lub tel. 0-606 214-026 . Kupie w rozsądnej cenie.Marcin
  
 
ja przełożyłem linkę z prawego(łatwiej dostać)jest z tym troszkę zabawy ale 100%pasuje i chdzi bez zarzutu,a w sezonie o podnośniku sprawnym i za rozsądne pieniądze zapomnij,ja w poszukiwaniu całego obdzwoniłm2/3 Polski i nic,dopiero od Kumka dostałem prawy z uszkodzonym silmikiem,i sobie wymieniłem samą linkę

pozdrawiam