Logowanie/Rejestracja użytkownika

Logowanie do serwisu

Aby zalogować się do serwisu, podaj nazwę użytkownika oraz hasło:

nazwa użytkownika: 
hasło: 
[ nie pamiętam hasła ]

Rejestracja nowego użytkownika

Rejestracja konta użytkownika jest całkowicie bezpłatna:
 • Aby dokonać rejestracji w serwisie wystarczy podać nazwę użytkownika, poprawny adres e-mail oraz określić swoją lokalizację w polach miasto i województwo.

  Jeśli nie chcesz podać tych danych lub nie zgadzasz się z regulaminem serwisu oraz forum udostępnianego przez MotoNews.pl po prostu nie rejestruj się.
 • Jeśli rejestrujesz się z zamiarem przystąpienia do klubu wykorzystującego forum udostępniane przez portal MotoNews.pl, musisz dokonać zgłoszenia swojej kandydatury oraz zaakceptować wewnętrzny regulamin danego klubu (najczęściej należy wysłać formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz na forum klubu)
 • Dane wymagane do rejestracji, w tym adres e-mail, będą wykorzystywane wyłącznie do kontaktowania się z Tobą w sprawach bezpośrednio związanych z Twoim kontem.

  Redakcja serwisu MotoNews.pl w żadnym wypadku nie sprzedaje, ani nie udostępnia adresów e-mail swoich użytkowników.
Aby zarejestrować nowego użytkownika, wypełnij formularz poniżej:

W nazwie użytkownika możesz użyć do 25 znaków z zakresu: "a-z", "A-Z", "0-9", "-", "_"

nazwa użytkownika:  (wymagane)
adres email:  (wymagane)
miejscowość:  (wymagane)
województwo:     (wymagane)

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję regulamin korzystania z serwisu oraz forum dyskusyjnego udostępnianego użytkownikom przez MotoNews.pl. Zakładając konto wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie przekazanych danych w celu wykonania zobowiązań wynikających z regulaminu oraz w celach marketingowych, przez BM Creations Beata Moryl (właściciela i operatora serwisu z siedzibą w Poznaniu przy ul. Orzechowej 24/10, NIP 7831431692), zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Oświadczam, że dane przekazuję dobrowolnie i mam świadomość o prawie do wglądu oraz poprawiania moich danych.Odzyskiwanie utraconego hasła

Aby odzyskać hasło, postępuj wg procedury opisanej poniżej:
 1. Wpisz TYLKO swoją nazwę użytkownika i kliknij przycisk "Wyślij ..."

  W tym momencie prześlemy do Ciebie wiadomość email z kodem potwierdzającym na adres podany podczas rejestracji konta. Odczytaj przesłany kod i wróć do formularza.
 2. Wpisz nazwę użytkownika oraz kod potwierdzający i kliknij przycisk "Wyślij ..."

  W tym momencie Twoje nowe hasło zostanie przesłane na adres e-mail podany przy rejestracji. Odczytaj przesłane hasło i zaloguj się do serwisu.
nazwa użytkownika: 
kod potwierdzający: