Alpine A110 Legende GT w fascynujących kolorach

Alpine A110 Legende GT w fascynujących kolorach - Samochody30.03.2020
Marka Alpine zaprezentowała A110 Legende GT w fascynującym odcieniu Niebieskiej Otchłani lub Głębokiej Czerni. Nową serię limitowaną do 400 egzemplarzy już teraz można zamówić w aplikacji Alpine.

Marka Alpine zaprezentowała na początku marca model A110 Légende GT. Nowa seria limitowana, wyprodukowana w zaledwie 400 egzemplarzach na całym świecie, wynosi elegancję sportowego modelu A110 Légende na jeszcze wyższy poziom. Niepowtarzalne elementy stylistyczne nadwozia i kabiny tworzą wyrafinowaną i harmonijną estetykę.

Alpine A110 Legende GT
Alpine A110 Legende GT

A110 Légende GT, które zostało zaprezentowane publiczności w nowym kolorze Srebrny Mercure, jest również dostępne w odcieniu Niebieskiej Otchłani lub Głębokiej Czerni. Jasnozłote oznaczenia Alpine i obręcze kół Serac 18”, również w jasnozłotym odcieniu, tworzą subtelny kontrast z obydwoma kolorami nadwozia. Białe, półprzezroczyste tylne światła LED wyróżniają A110 Légende GT spośród innych A110.

Alpine A110 Legende GT
Alpine A110 Legende GT

W kabinie komfortowe fotele Sabelt, z możliwością regulacji sześciu parametrów, są wykończone skórą w oryginalnym, ciepłym, bursztynowym kolorze, który znakomicie współgra z odcieniem skóry na panelach drzwi. Brązowe przeszycia, znacznik na godzinie 12:00 na kole kierownicy i lśniące karbonowe elementy z ciepłym, miedzianym wykończeniem nadają wnętrzu przyjazny i wyrafinowany charakter. Umieszczona na środkowej konsoli tabliczka z numerem egzemplarza świadczy o wyjątkowości samochodu.

Alpine A110 Legende GT
Alpine A110 Legende GT

Dla podkreślenia praktycznej strony modelu A110 w codziennym użytkowaniu, a jednocześnie jego charakteru GT, A110 Légende GT jest wyposażone w zestaw toreb podróżnych zaprojektowanych na miarę. Trzyczęściowy zestaw wykończony skórą w tym samym ciepłym kolorze co siedzenia optymalnie wykorzystuje pojemność tylnego bagażnika. Idealnym miejscem na rzeczy osobiste jest również nowy schowek pomiędzy siedzeniami.

Alpine A110 Legende GT
Alpine A110 Legende GT

Rezerwacje przez aplikację Alpine

A110 Légende GT można zarezerwować przez aplikację Alpine, podobnie jak inne wersje A110. W tym celu należy pobrać aplikację z Apple Store lub Google Play, a następnie utworzyć konto. Po utworzeniu konta użytkownik ma dostęp do wszystkich funkcji aplikacji Alpine. Może otrzymywać powiadomienia o nowościach marki czy zarezerwować samochód. Wystarczy kliknąć. Jeśli użytkownik zmieni zdanie, otrzyma zwrot wpłaty w pełnej wysokości, bez żadnych kosztów.

Następnie należy tylko wybrać salon Alpine, w którym będzie można przekształcić rezerwację w zamówienie. Na tym etapie można jeszcze zmienić specyfikację samochodu. Po złożeniu zamówienia szczęśliwy nabywca staje się członkiem wielkiej społeczności fanów Alpine.

Źródło: Alpine/Renault