MotoNews.plWitaj w MotoNews.pl | zaloguj się  
Motoryzacja bliżej Ciebie 
Samochody, motoryzacja, opinie
Dacia

Dacia opinie, samochody, testy, opisy modeli

Dacia

Prezentacja pokazowego samochodu Dacia Duster Oroch w Sao Paulo

Dacia Duster Oroch 7 03.11.2014 Na 28. Targach Samochodowych w SĂŁo Paulo (Brazylia) odbyła się światowa premiera pokazowego pojazdu Duster Oroch firmy Renault. Samochód zaprojektowany przez centrum designu Renault w Ameryce Łacińskiej (RDAL), mieszczące się w SĂŁo ...  »

Limitowana seria Dacia Dokker Embleme

Dacia Dokker Embleme 5 11.04.2014 Limitowana seria Dokker Embleme opiera się na poziomie wyposażenia LaurĂŠate, co gwarantuje doskonałą relację wyposażenia i designu do ceny. Jest dostępna w dwóch wersjach silnikowych: 1.6 84 z możliwością zasilania LPG oraz z ...  »

Nowa Dacia Duster

Dacia Duster 10 20.11.2013 Dacia wprowadza odnowioną wersję Dustera z jeszcze bardziej wyrazistą stylistyką nadwozia i odnowionym designem wnętrza, z nowymi elementami wyposażenia i jeszcze lepszymi parametrami użytkowymi oraz z nowymi silnikami o jeszcze lepszych osiągach ...  »

Nowa Dacia Duster

Dacia Duster 5 11.09.2013 W designie zewnętrznym Nowej Dacii Duster pojawiają się zmiany podkreślające jej terenowy charakter. Zmienia się również wnętrze, w którym zobaczymy nową deskę rozdzielczą, nowe tapicerki, nowy zespół zegarów. A to nie koniec niespodzianek. ...  »

Dacia Duster na wyższym poziomie

Dacia Duster 2 28.08.2013 Nowa Dacia Duster, której premiera odbędzie się podczas najbliższego Salonu Samochodowego we Frankfurcie, zmienia swój wygląd, zachowując jednocześnie te elementy designu, które znacząco przyczyniły się do jej sukcesu i mocniej podkreślając cechy ...  »
Dacia - pozostałe artykuły ...
  opinie
Dacia Duster 1.5dci 86KM
Dacia Logan MCV Laureate 1,5 dci 85 KM
Dacia Logan 1.4 MPI
Dacia Logan 1.6 mpi
Dacia Logan Laurent 1,4 benzyna
Opinie o Dacia
  auto dnia
Dacia Logan
  galeria
strona głównaredakcjaforum samochodoweregulaminreklama

Copyright © 1999-2015 MotoNews.pl
Regulamin i warunki korzystania z serwisu