Reklama w portalu motoryzacyjnym MotoNews.pl ...

MotoNews.pl to portal o tematyce motoryzacyjnej istniejący w sieci od 1999 roku.

Jeśli chcą Państwo poznać szczegółową ofertę reklamową lub chcą Państwo podjąć współpracę z nami i docierać ze swoją ofertą do wszystkich użytkowników naszego portalu, prosimy o kontakt z naszym działem reklamy:

tel. 61 839 22 27
reklama@motonews.pl


Statystyki serwisu (kwiecień 2017):

Google Analytics: 382 310 unikalnych użytkowników i 1 207 366 odsłon

Formy reklamowe i modele sprzedaży ...

Rozliczane wg ilości odsłon reklamy
(reklama sprzedawana w tym modelu wyświetlana jest w obrębie całego portalu - jednostką rozliczeniową w tym przypadku jest 1000 odsłon)

Billboard - Baner reklamowy umieszczany w górnej części witryny. Plik w formatach png, jpg, gif lub swf o wymiarach 970x90 lub 750x100 pikseli.

Double Billboard - Baner reklamowy umieszczany w górnej części witryny. Plik w formatach png, jpg, gif lub swf o wymiarach 970x180 lub 750x200 pikseli.

Rectangle - Baner reklamowy umieszczany wewnątrz treści prezentowanej na witrynie. Plik w formatach png, jpg, gif lub swf o wymiarach 336x280 lub 300x250 pikseli.

Skyscraper - Baner reklamowy umieszczany w prawej lub lewej części witryny. Plik w formatach png, jpg, gif lub swf o wymiarach 120x600 pikseli.Rozliczane wg czasu emisji reklamy
(reklama sprzedawana w tym modelu wyświetlana jest "na wyłączność" w wybranym miejscu portalu)

Artykuł sponsorowany - Umieszczenie w ramach witryny artykułu dostarczonego przez reklamodawcę. W górnej części strony głównej oraz działu "Wiadomości" zamieszczany jest wyróżniony kolorystycznie skrót, linkujący do podstrony z pełną treścią artykułu. Skrót artykułu: max. 250 znaków tekstu i grafika (120x80 pikseli). Pozostałe parametry ustalane są indywidualnie.

Reklama w katalogu nowych samochodów - Umieszczenie w ramach działu kreacji reklamowej dostarczonej przez reklamodawcę w formatach dostępnych w obrębie działu. Możliwość wyświetlania reklamy w wybranej marce samochodów. Pozostałe warunki ustalane są indywidualnie przy konkretnej kampanii.

Rectangle - Baner reklamowy umieszczany wewnątrz treści prezentowanej na witrynie. Plik w formatach png, jpg, gif lub swf o wymiarach 336x280 lub 300x250 pikseli.

Inne formy stałe - Nietypowe formy stałe, branding wybranej sekcji portalu, sponsoring itp. ustalane są indywidualnie z klientem.