Tuba Aktywna ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam !!
Jestem zielony jesli chodzi o car audio i mam kilka pytan
W tubie aktywnej jest wzmacniacz ale czy do niego mozna podlaczyc glosniki znajdujace sie w samochodzie ? czy ten wzmacniacz jest tylko do tuby? Czy jest potrzebne jakies specjalne auto zeby podlaczyc tube pod nie? Chce wymienic tylne gloniki w merceesie klasa A Long bo fabryczne to makabra. Radio ktore posiadam to Panasonic CQ-C1011NE chcialbym wstawic d tylu tube i jakies glosniki z sopranami. Prosze o POMOC !!
  
 
Co prawda zacząłem się interesowac car audi od niedawna, ale na te pytania jesetm w staniee ci odpowiedzieć.
Tak, tubę aktywną napędza wbudowany w nią wzmacniacz i tylko nią. Taką tubę podpina się bezpośrednio do radia. rozwiązanie jest wygodne i niedrogie.
Bedziesz bardziej zadowolony z jakości dzwięku kupując tubę pasywną (bez podwzmacniacza) + wzmacniacz czterokanałowy. Zmostkuj dwa kanaływ jeden do napędzenia tuby. Pozostałe wolne dwa kanały wykorzsyatj do napędzenia dwóch 16 mmm w drzwiach. Z tego co widze większośc poleca Hertza ESK.Co do tuby i wzmacniacza, niech inni się wypowiedzą.
pozdrawiam grasshopper