Wymiana paska klinowego w C20XE-b.pilne na dzis!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc.
Kupiłem astre f gsi z tym silnikiem rajdową (bede wdzieczny za wszelkie uwagi uzytkownikow tego modelu) musze wyjechac nim dzisiaj na pewna prezentacje mam pasek ale nie wiem jak przechodzi czy przez otwor w łapie silnika od prawej-wtedy musze odkrecic łape i tu pytanie gdzie lepiej od poduszki czy od silnika ? czy pasek przechodziw okoł całej łapy a nie przez nia? czy w koncu przechodzi przed łapa patrzac od wnetrza samochodu wtedy nie musił bym odkrecac łapy. No i ostatnie pytanie czy pasek slizga sie po rolce napinajacej gładka strona czy rolka wchodzi do srodka i wtedy ta strona rowkowana dotyka rolki.
Urwałem podczas jazdy pasek i teraz nie weim dokładnie jak przebiegał a rysunkow ani zadnego info na ten temat nie znalazłem ani w internecie ani w ksiegarni . Bardzo prosze o szybka odpowiedz. Gdyby ktos miał na sprzedaz prawa łape te mała do tego silnika i poduszke prawa to kupie poduszki jesli nowe towszystkie nawet kupie . wogole bede tez rad za polecenie mi zrodła dobrych i tanich czesci do tego auta . Czy tylko dealerzy maja oryginalne nowe czesci czy mozna spotkac gdzie indziej? jakiej firmy zamienniki polecacie? np pompa wody napinacz paska rozrzadu? Pozdrawiam i czekam na odp.
paweł krakow
  
 
juz zrobione