Pomoc przy doborze sprzętu:]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Problem jest nie zabardzo skomplikowany... polega tylko na odpowiednim doborze fajnego sprzętu. Co mam:

Radio Blaupunkt Essen CD33 - to jest

I teraz do tego chciałem głośniki, może Hertz DSK165 razem z gwizdkami, do tego wzmacniacz Mac Audio 4050 i jakąś tube - i to jest największy problem bo na nich się raczej nie znam.

Powiem inaczej mam dostęp do taniego sprzętu w Niemczech i chce sobie coś fajnego złożyć... Proszę o komentarze na temat tego zestawu i jakieś uwagi na temat jakiś zmian w sprzęcie w podobnych cenach.

Czekam na odpowiedzi

Z góry dzięki...

-----------------------------------------------------------------------------
Pozdro for WLKP
  
 
Na przod w tej cenie proponuje system Sinus Live SL 160 lub PowerBass PB-BK6v.2 Tu link do strony z danymi
ESSA
Systemik naprawde bardzo sympatyczny i jak na swoja jakosc to tani, posiada jedwabna kopólke i pełnowartosciowa zwrtonice, napewno beda lepsze od hertzów Co do sinuslive to ja je cenie za zakres basowy naprawde w tym przedziale robia cuda Srednie i wysokie tez nie sa najgorsze Oba systemy nie raz zostały wyroznione w testach a na hertze sporo osób ostatnio narzeka chociaz ostateczny wybór zalezy jeszcze od gatunku muzyki jakiego słuchasz Bo np w techno ostre brzmienie tweeterow hertz`a akurat nie bedzie wada


[ wiadomość edytowana przez: Vyzn-R dnia 2006-01-07 12:44:44 ]