Pomocy!! Niedobra zbieżność

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Posiadam Opla Corse C z 2005 roku.
Pojechałem ostatnio na ustawienie zbieżności w swoim samochodzie. Niestety okazało się że w aucie nie da się ustawić zbieżności ponieważ belka osi tylniej jest krzywa ( nie wiem skąd i dlaczego)koła tylnie nie idą równo z przednimi.
Specjalista powiedział ze trzeba wymienić belkę. Jest to prawie nowe auto i nie wiem ile coś takiego kosztuje
Może jest możliwość wyprostowania takiej belki??
Wie ktoś cos na ten temat??
Czy w okolicy Łodzi ktoś mógłby mi to naprawić??
czy czeka mnie kupno nowej belki?? hmmm Jeśli tak to jaką mam pewność ze to jest na 100% belka. Komputer pokazał ze koła nie Idą równo z przednimi i majster stwierdził krzywą belkę. Problem w tym że ja się na tym wcale nie znam. Czy mógłby mi ktoś coś poradzić??
Czy taka belka jest taka sama w Corsie B
Pomocy!!!
  
 
belka uzywana majatku nie powinna kosztować... szczególnie bez osprzętu.

Ale ja bym sie zastanawiał czy ty nie masz auta krzywego...
Moze było z niemiec sciagane? Moglo być powypadkowe i źle naciągnięte na ramie i takie sa skutki. Czasem piękne auto ma pod lakierem takie rzeczy ze strach. Lepiej nich ci ktos fachowy pod tym kontem obejrzy podwozie, albo pomierzy aparatem grubosc lakieru na calym aucie (szczegolnie tył)

Bo mówiąc szczerze, jak sie troche motoryzacją i opelkami interesuję, to o krzywej belce pierwszy raz słyszę. To jest kawał metalu, żeby to skrzywić to auto musiałoby potęźnie w coś pieprznąć. Albo dzwon, albo boczny poslizg na krawężnik (mało prawdopodobne)