Co wrzucić do favoritki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam skode favorit i nie wiem co począć apropo sprzętu audio.Mam radio Kenwood KDC-V6017.Chciałbym wrzucić do skodawki coś żeby "grało":coś na przód,coś na drzwi i coś z tyłu,oprócz tego jakiś wzmacniacz.Nie wiem czy sugerować się kupnem wszystkie jednej firmy czy "składać" wszystko.Jak dobrać poszczególne części?Nie dysponuje za dużą ilkością kasy ale chcę by cena nie przekroczyła 800zł.Czy się zmieszcze w przedziale??Prosze pomóżcie>czekam na odpowiedz...szymonkus@poczta.fm
  
 
Wiec wrzucasz glosniki tylko na przod podpinasz je pod wzmacniacz, kupujesz maty na wygluszenie przednich drzwi i usmiech nie znika z twojej twarzy - jak sie pozniej dorobisz, to wrzucasz na tyl komplet skrzynka basowa + wzmacniacz i wali basem az milo i masz kompletne car audio jak trza

Przelecialem w swoim czasie wszystkie dostepne na ten temat posty w necie i wszyscy ci doradza tak samo.

Na przod najlepiej PowerBass PB CK-6 (tanie i bardzo dobre) 340zl z przesyka (dzwonisz do tego pana pytasz o te glosniki, targujesz sie az wszystko pasuje )
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=83298684
wzmacniacz np Signat Fury 400 (350 zl u tego samego pana i jeszcze utargowac by mozna)
Przewody do wzmacniacza 99 zl (musisz wyszukac na allegro jakies np. Dietza)
I koniecznie musisz odlozyc nieco kasy na maty do wygluszenia przednich drzwi - wygluszasz je sam , cena kolo 150zl (ponoc wygluszenie bardzo wazne jest).
No i to byloby zdaje sie tanie car audio na niezlym poziomie (w swojej kategori cenowej )
Ja wlasnie taki sprzet u siebie stopniowo montuje
Poczytalem , popytalem i w tej cenie ciezko bedzie cos lepszeg wymyslic

Pozdrawiam!