Vw silnik 1.0

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam i prosze o opinie.mam problem z silnikiem-auto slabnie na najnizszych biegach(1 i 2)pare dni temu zostaly wymienione przewody,3 cylinder nie pracowal,po naprawie bylo ok.teraz dolegliwosc sie powtarza,jest identyczna ale o wiele slabsza. po rozgrzaniu czasami wydaje dziwne dzwieki(prycha jak ciagnik)czy wina jesty w wodzie w baku, przypchanej pompie paliwowej,zlym paliwie.....?
  
 
Cytat:
2006-02-20 14:06:48, karov pisze:
witam i prosze o opinie.mam problem z silnikiem-auto slabnie na najnizszych biegach(1 i 2)pare dni temu zostaly wymienione przewody,3 cylinder nie pracowal,po naprawie bylo ok.teraz dolegliwosc sie powtarza,jest identyczna ale o wiele slabsza. po rozgrzaniu czasami wydaje dziwne dzwieki(prycha jak ciagnik)czy wina jesty w wodzie w baku, przypchanej pompie paliwowej,zlym paliwie.....?



mozliwe, sprawdz cisnienie na pompie paliwowej nie wiem czy to gaznik czy wtrysk, jesli wtrysk to sprawdz czy nie leje czasem, moze rozrzad ci przeskoczyl o jeden zabek, przyczyn moze byc wiele, zatankuj dobre paliwo 98 oktanowe na dobrej stacji zrob ze 100-200km, sprawdz tez filterki paliwa i powietrza