Zdejmowanie panelu w Dalco cd156

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Zakupiłem niedawno radyjko Dalco CD 156.Podłączyłem pod orginalne kostki i niby wszystko jest OK,ale...
No właśnie radyjko ma windę i aby zdjąć przedni panel muszę się troszkę nakombinować.Po kolei wygląda to tak:Gra radyjko i stacyjka jest włączona (przy wyłączonej nie gra),naciskam przycisk windy (radyjko cały czas gra) i zdejmuję panel.Wtedy wyłączam stacyjkę i winda się zamyka.Jeżeli wyłączył bym radio i wyjął panel,lub nie przekręcił kluczyka winda się nie zamknie.Czy to normalne?Druga sprawa to jak je podłączyć,aby gralo bez potrzeby przekręcania kluczyka?Dziękuję za pomoc.
  
 
Jesli chodzi o winde hmm to chyba normalne jak wyłączysz dopływ energii nie zamknie się winda Jesli masz przekręcony stacyjke a zdjęty panel to prąd jest nadal a jak zdejmiesz panel i wyłączysz radio niema połączenia z jednostką sterująca czym jest panel. w tym dokładnie nie wiem poszukaj były podobne posty A jesli chodzi o wyłączenie radia włączenie bez stacyjki to nieiwem jak w innych radiach ale w przypadku Opla sa w kostce samochdowej 2 czerwone kostki + czyli prądowe w 1 kabelku jest stały prąd które radio powtrzymuje czuwa a drugi to jest wtedy prąd kiedy przekręcisz kliczyk albo zamień te 2 kabelki dodatnie Albo najprościej bez kombinowania radził bym poprowadzić 2 oddzielne kable od akumulatora jeden kabel + drugi _ zyli masa radził bym założyc bezpiecznik na + wrazie czego Pozdrawiam