Nowy właściciel Corsy B :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich, od wczoraj jestem szcześliwym posiadaczem Corsy B z 1996 roku z silnikiem 1,4. Przesiadłem się na nią z UNO rok produkcji 1991 i powiem wam ze jak narazie jestem Corsą zachwycony, calkiem inny wyzszy komfort jazdy, cisza w kabinie, przyspieszenie (ja mialem 900 ccm w Uno), w ogole super. Tym bardziej ze udalo mi sie kupic zadbane auto z Niemiec, przeglady wykonywane były regularnie, bylem na badaniach, zadnych luzów, amorki sprawne, od spodu w zasadzie zero rdzy. Ale mam kilka pytan na poczatek. Jak to ma być panelem gdzie wyswietlana jest godzina (mam trójpolowy), nie swieca wszystkie segmenty i mysle zeby go wyslac do tego goscia na allegro co sie oglasza ze naprawia za 30 zl, powiedzcie mi jeszcze jak wyglada sprawa z podswietleniem tego panelu, (jest w nim niebieskie podswietlenie, zegarow także, jak i centralnej konsoli), jak wlacze switala to on jest podswietlony, ale jak go podswietlic bez wlaczania swiatel, czy powinno wlaczac sie podswietlnie przy wlaczaniu radia ? Radio mam chyba fabryczne Blaupunkta stacje wyswietlaja mi sie zamiast daty jak je wlacze. Oraz jak wyjme radio bo chce je inaczej umocowac bo jakos licho sie trzyma to czy bedzie mi wszystko dzialac pozniej, do radia w papierach znalazlem chyba karte kodowa, bo jest na niej jakis numer tak jak pin 4-cyfrowy. To narazie tyle co mi przeszkadza z takich drobnostek. Aha i jeszcze jedno ona ma założone lusterka sportowe M3 chyba jakieś markowe bo z niebieskimi szkłami takie jak w nowszych VW i Audi, a chce je zmienić na zwykłe, czy opłaca się kupić nowe na allegro po 40 zł czy lepiej uzywane ale orginalne, albo jakiej firmy lusterka najlepiej kupć ? Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich.

[ wiadomość edytowana przez: PrzemoPL dnia 2006-06-01 10:09:46 ]
  
 
Gratulacje odnosnie zakupu corsy zapraszamy do klubu zapisz sie!
na lusterkach sie nie znam wiec nie podpowiem
pozdrawiam!