!!! Oferta pracy - zwiazana z samochodami !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wpadła mi w ręce dość ciekawa oferta. Jest to dość pilne i aby nie zagineło proszę o podwieszenie tematu na jakiś tydzień, dwa. Potem moze wylądować w istniejacym temacie "Praca" Dziękuję.

Praca dorywcza dla studentów
(nr ref: drive/miasto(proszę wpisać miasto zamieszkania)/fso/pl)
Jesteśmy firmą zajmującą się obsługą flot, świadczącą usługi door-to-door w zakresie logistyki związanej z wymianą opon, naprawą pojazdów i ich relokacją w granicach Polski.
W związku z rozwojem firmy, poszukujemy w większych miastach Polski studentów do pracy w charakterze:
osób odprowadzających auta firmowe

OPIS STANOWISKA:
• osobisty dowóz i odbiór na terenie miasta powierzonych w ramach zleceń pojazdów
• osobisty transport samochodów do wskazanego punktu docelowego w Polsce
• nadzorowanie przebiegu poszczególnych zleceń.
WYMAGANIA OGÓLNE:
• status studenta 4 lub 5 roku (wiek do 26 lat)
• posiadanie prawa jazdy od min 2 lat
• doświadczenie w prowadzeniu samochodów osobowych
• mile widziane doświadczenie z samochodami z automatycznymi skrzyniami
• odpowiedzialność
• dyspozycyjność: minimum jeden dzień roboczy w tygodniu
• dostęp do konta pocztowego, drukarki i skanera.

OFERUJEMY:
• zatrudnienie na umowę zlecenie
• swobodny wybór podejmowania zleceń w ramach wolnego czasu
• wynagrodzenie wg stawki godzinowej
• kontakt z nowoczesnymi samochodami różnych marek

Jesteś zainteresowany?

Wyślij swoje CV z podanym nr referencyjnym faxem na nr (0-22) 818 92 16, lub e-mailem: praca@autologic.pl

[ wiadomość edytowana przez: OLO dnia 2007-12-16 14:09:30 ]
  
 
Rok studiów - troche wcześniejszy 3-5. Chodzi tu głównie o dojrzałość i wygląd. 18-sto latkowi mniej przecież się ufa jeśli chodzi o powierzenie samochodu
Najpilniesze do obsadzenia są obecnie Trójmiasto, Pozań, Kraków, Katowice, Wrocław. Aczkolwiek inne duże miasta też istnieja. Powiedzmy że wojewódzkie Firma sie rozwija i warto złożyć ofertę.
Nr referencyjny - wrzucam to z polecenia na wszystkie fora na których działam (od FSOwskich począwszy). Określenie źródła.
Więcej nie wiem.

[ wiadomość edytowana przez: OLO dnia 2007-12-17 14:18:18 ]