Wakacje od Wrocławia do Kletna.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam gorącą prośbę do Oplowskiej braci z regionu Wrocławia w zorganizowaniu wakacyjnej wyprawy do Waszego miasta i jego okolic.
Chodzi o to, że 10 lat temu obiecałem żonie, iż zabiorę ją w góry Stołowe na urlop. Niestety koleje losu doprowadziły do tego, że mogę tą obietnicę zrealizować dopiero teraz , a w związku z tym, że kasy nigdy nie za wiele chciałbym się do niej odpowiednio przygotować. Chciałbym obrać Wrocław lub jego okolicę na bazę wypadową do zwiedzania i zależy mi na informacjach co?, gdzie?, kiedy? i za ile?
- CO? powinniśmy zwiedzić będąc we Wrocławiu (ZOO, Panorama, Kopiec, Książ itd - sami wiecie najlepiej.
- GDZIE? to jest zlokalizowane: nazwy ulic, miejscowości w okolicy godnych zwiedzenia i jak tam dojechać lub wiedzy gdzie szukać informacji;
- KIEDY? w sensie w jakich godzinach są czynne te atrakcje;
- ZA ILE? (co ile kosztuje )
Ponadto zależy mi za TANIM ALE SOLIDNYM NOCLEGU dla czworga. Może jakieś namiary tanich pensjonatów lub czegoś takiego. A ha i jeszcze gdzie można u Was tanio i dobrze zjeść.

Będę wdzięczny za wszystkie informacje które mi wrzucicie. Zaglądam tu co prawda raz w miesiącu (brak dostępu do netu tam gdzie robię, a w domu jestem tylko raz w miesiącu) więc niech nikt się nie denerwuje gdyby miał jakieś pytanie a ja bym się nie odzywał.
  
 
Co to wiesz.
Za ile to kwestia dnia, różne są ceny w tygodniu i w weekendy.
Czynne praktycznie od 10 do 18, ale są wyjątki/Panorama z tego co wiem to do 22 dziala/.
Co do tanich, dobrych noclegów to wiem ale nie moge tu napisać coby autoreklamy nie robić.
Taki maly hotelik mam i znam


A tak nawiasem to zmień kolejność miast w tytule bo ja przez przypadek wszedłem



[ wiadomość edytowana przez: Slawekp dnia 2007-02-24 21:24:45 ]

[ wiadomość edytowana przez: Slawekp dnia 2007-02-24 21:25:19 ]