Lexus IS200??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemanko. Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość. Mam zapytasa apropo's nawigacji w lexusie is 200 prestige. Czy to ustrojstwo działa a jeżeli nie działa to jak można zrobić aby działało. Mam obecnie Audi A6 i seryjna nawigacja nie działała (nie wskazywała) do momentu aż zajoł się nią pewien magik z nie autoryzowanego serwisu. Na co najlepiej zwrócić uwagę przy kupnie i jak najlepiej jest sprawdzic pochodzenie?
  
 
Hej

Mój znajomy sprowadził ze stanów Lexusa IS 300. Lekko bity na full wypasie z nawigacja. W Toyotach i Lexusach cały program nawigacyjny z mapami znajduje na płytacie którą się wgrywa do komputera w aucie. I właśnie mój znajomy pojechał do jednej ASO aby sprawdzic czy będzie działać i na początku pracownicy tego ASO wykręcali się ze jak to jest ze stanów to nie bedzie działać ale po którkich namowach wsadzili płytę z programem i program działa bardzo dobrze i dobrze wskazuje poprostu zamiast mapy Ameyki połnocnej jest mapa Europy tylko ze aktualna mapa obejmuje około 70 - 80% naszego kraju. Ale osobiscie polecał bym wizyte u jakiegos magika bo bedzie taniej a i on chyba bedzie lepiej wiedział niż pracownicy ASO

Pozdrawiam