Audio w starym Kadecie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dostałem Kadetta od Ojca i teraz wypadałoby coś z nim zrobić. Kompletnie nic tam nie ma. Radyjko wyjęte... Głośniki Opla papierowe Myślę że czas najwyższy na zmiany. Bardzo proszę o sugestie jakie głośniczki do niego włożyć. Najlepiej dla mnie byłoby po prostu zamienić w miejsce starych głośników nowe, ale gdyby ktoś miał lepszy pomysł to jestem otwarty na propozycje. Radyjko już zakupiłem. Po tygodniu siedzenia na forum postanowiłem zainwestować w Alpine CDE-9881R. Teraz czas na głośniki. Jeśli chodzi o fundusze jakimi dysponuje to z racji tego że Opel jest z 90tego roku nie chce pakować w niego za dużo pieniędzy. Autko spoko ale rdza go powoli zżera a myślę że w przeciągu roku kupi się nowe.
Reasumując chodzi mi o czyste brzmienie za niewielkie pieniążki. Zastanawiałem się też nad wzmacniaczem ale szczerze mówiąc w ogóle sie na tym nie znam. Wiem jedno że tuba mi nie potrzebna
Czekam na pomysły profesjonalistów

Maciej
  
 
Zacznij od wytłumienia dzwi i usuwania wszystkich zbędnych odgłosów z tapicerek a potem szykuj około 400pln-ów na głośniki.