Sprężyny obnizajace Accent

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytanie jakie i skad ? Nie mam zbytnio mozliwosci sciagniecia z zagranicy, chyba ze ktos ogarnia takie tematy ? Rocznik 1999. Podobno od 1997 zmienilo sie nieco zawieszenie i sprezyny sa juz inne.
  
 
Sluchaj, mozesz zamowic amorki KONI, podobnie spręzyny, wahacze,stabilizatory. Wiesz nie jest to tania zabawa bo cie to wyjdzie z 2 tysie (mowie o amorkach) ale masz obnizenie podajze 45mm, komfort, bezpieczenstwo no i osiągi... Hultaj sie tak nie bedzie kladl na nich, sam mam accenta i kurka... przy 80 wchodze w zakret i tylko czekam na poslizg albo utrate sterownosci... Jednak te seryjne hyundajowe nie sa zbyt dobre do tego co tygryski lubia najbardziej. Panowie z korei niestety nie poszli w slady Toyoty i Hondy ktore mają swietne zawieszenia - twarde, stabilne i bezpieczne.
A wracajac, koni chyba ma w swojej ofercie amorki i sprezyny pasujące do accenta wlasnie, mozna je takze kupic osobno ale nie wiem na ile jest to sensowne rozwiazanie, wydaje mi sie ze lepiej zmienic amory i sprezyny razem.
Ale specem nie jestem i jesli masz warsztat pod ręką jakis kumaty to sie dowiedz czy faktycznie jest mozliwe wsadzic koni do accenta, bo glowy nie dam uciac ze napewno jest to mozliwe
pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: obar dnia 2008-06-27 01:29:04 ]