Auto szarpie po zdjęciu nogi z gazu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam jestem tu nowy mam rovera 45 1002 1,6 benzyna gaz i mam z nim problem który tu już swego czasu był podejmowany, ale nigdzie nie było wyjaśnienia jak skutecznie go usunąc auto szarpie po zdjęciu nogi z gazu głownie na niskich biegach (nie ma znaczenia na benzynie czy na gazie0 jeŚli ktos ma rozwiĄzanie prosze o kontakt z góry dziekuję mieszkam w okolicy Częstochowy jeśli ma ktos namiary na dobrą diagnostykę komputerową w tym okręgu proszę o namiary
  
 
Cytat:
2015-02-14 15:25:45, Pawel13350 pisze:
Witam jestem tu nowy mam rovera 45 1002 1,6 benzyna gaz i mam z nim problem który tu już swego czasu był podejmowany, ale nigdzie nie było wyjaśnienia jak skutecznie go usunąc auto szarpie po zdjęciu nogi z gazu głownie na niskich biegach (nie ma znaczenia na benzynie czy na gazie0 jeŚli ktos ma rozwiĄzanie prosze o kontakt z góry dziekuję mieszkam w okolicy Częstochowy jeśli ma ktos namiary na dobrą diagnostykę komputerową w tym okręgu proszę o namiary



Nie wiem, czy to w jakiś sposób pomoże, ale ja korzystam z usług PKS Lubliniec. Na zajezdni robią przeglądy i diagnostykę pojazdów wszelkich typów. Wszystkie przeglądy u nich robiłem odkąd tylko mam auto. Mają tam profesjonalny sprzęt, komputery i wszelkie inne "zabawki". Znam tam paru mechaników - moich zaufanych zresztą no i wiem, że mają spore doświadczenie - grubo ponad 30-letnie. Jak mi zrobili sprzęgło w mojej Fieście, to nie mogłem poznać własnego auta. Działa do dzisiaj, jak by wyjechała z salonu, mimo, że ma już prawie 20 lat. Wiem, że może to zabrzmi jak jakaś tania reklama, ale tak jest faktycznie - bez żadnej ściemy. Jak mam jakiś problem z mechaniką, to tam jadę. To jest jakieś 30km na zachód od Częstochowy, więc chyba nie aż tak daleko...
Jedyny problem, jaki tam miałem u nich, to były długie kolejki samochodów do diagnostyki, no ale takie zainteresowanie chyba dobrze świadczy o nich. Jak ktoś porządnie zrobi naprawę, to i następnym razem jedzie się do sprawdzonego mechanika

Życzę powodzenia i rozwiązania problemu!

[ wiadomość edytowana przez: Historyk1985 dnia 2015-02-15 00:59:11 ]