Spalanie Daewoo Nubira Kombi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich zainteresowanych problemem,jak w tytule chodzi o spalanie Nubira kombi 2.0 16v .Autko spala 17 l gazu na 100 km.
Instalacja Elpigaz Leonardo,wymieniłem parownik,sonde lambda,wszystko szczelne,na komputerku pokazuje że wszystko jest ok.nie wiem ile pali benzyny bo dopiero kupiłem to autko,z tego co wiem nagle zaczoł dużo spalać,kupiłem od kolegi.Być może ktoś się spotkał z takim problemem,więc proszę o pomoc.
  
 
witam.
najlepiej podjechać tam gdzie było montowane. ale z tego co wiem to w polsce brakuje butanu ktory jest b. kaloryczny od propanu. więc może jeździsz na czystym propanie. w tym wypadku może dość znacznie wrosnąć spalanie gazu.


Cytat:
2008-07-27 10:05:34, mario-7507 pisze:
Witam wszystkich zainteresowanych problemem,jak w tytule chodzi o spalanie Nubira kombi 2.0 16v .Autko spala 17 l gazu na 100 km. Instalacja Elpigaz Leonardo,wymieniłem parownik,sonde lambda,wszystko szczelne,na komputerku pokazuje że wszystko jest ok.nie wiem ile pali benzyny bo dopiero kupiłem to autko,z tego co wiem nagle zaczoł dużo spalać,kupiłem od kolegi.Być może ktoś się spotkał z takim problemem,więc proszę o pomoc.