Toyota Rav 4 problemy podaje kody błedów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam od niedawna zostałem posiadaczem Toyoty Rav 4 w dieslu z roku 2006 ma 188 KM, i od jakiś 3 miesięcy zaczęły mi wyskakiwać różne informacje na wyświetlaczu oraz brak możliwości włączenia napędu 4x4 postanowiłem kupić kabel i podpiąć pod komputer aby zobaczyć co jest grane sprawdziłem i wyskoczyły mi następujące kody:

P0031
C1201
C1280

szukałem w google co one znaczą ale są mało opisane i niedokładne, bym był bardzo wdzięczny za udzieloną mi tutaj pomocy co to jest za przyczyna i co powinienem zrobić.

Pozdrawiam
Sylwek
  
 
Cytat:
2014-08-29 12:08:17, sylwek7873 pisze:
Witam od niedawna zostałem posiadaczem Toyoty Rav 4 w dieslu z roku 2006 ma 188 KM, i od jakiś 3 miesięcy zaczęły mi wyskakiwać różne informacje na wyświetlaczu oraz brak możliwości włączenia napędu 4x4 postanowiłem kupić kabel i podpiąć pod komputer aby zobaczyć co jest grane sprawdziłem i wyskoczyły mi następujące kody: P0031 C1201 C1280 szukałem w google co one znaczą ale są mało opisane i niedokładne, bym był bardzo wdzięczny za udzieloną mi tutaj pomocy co to jest za przyczyna i co powinienem zrobić. Pozdrawiam Sylwek


Podaj model z tabliczki lub VIN jest na słupku lub drzwiach kierowcy widać po otwarciu

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer