Rav 4 Zmieniarka cd - fabryczna wiązka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Radio z CD, Typ 3, X17054 z obsługą zmieniarek CD.
Sprawdziłem pod siedzeniem pasażera czy jest tam wiązka do zmieniarki.
Znalazłem wolną ale ma dwie wtyczki:
1. Niebieska 2x 2 piny, trzy są obsadzone,
2. Biała 2 x 4 piny, cztery sa obsadzone.

Na Allegro przeglądałem zmieniarki Toyota TM 0461 (mam nadzieję, że to nie oznaczenie uchwytów/pudła tylko model zmieniarki) wszystkie mają pojedyncze gniazdo i więcej niż 8 pinów.
Zupełnie przypadkowo wszedłem na aukcję gdzie była również zmieniarka do nawigacji (Auris) i coś mi wygląda na to, że mam pod siedzeniem wolną wiązkę do navi... Troche to nie mam sensu z uwagi na model radia więc tutaj proszę o pomoc.
1. Czy statndardowo powinna być na pokładzie wiązka do zmnieniarki czy należy dokupić osobno?
2. Z ciekawości zaglądałem za schowek: radio ma obsadzone 3 gniazda: 3 białe, duże wtyczki tkwią w jednej linii na samym dole radyjka. Jeżeli się nie mylę to nie ma już więcej wolnych gniazd. Gdzie to się zatem wpina? Dalej to znaczy nie bezpośrednio pod radio? Przy prawym słupku widzę trochę konektorów, jeden nawet wygląda jak ten do zmieniarki, jest jednak obsadzony.
Jeżeli potrzeba wrzucę jutro fotki.
Pozdrawiam!
Rav 4 II (2003)

[ wiadomość edytowana przez: Ravdarka dnia 2014-11-02 21:47:59 ]
  
 
Cytat:
2014-11-02 21:39:33, Ravdarka pisze:
Radio z CD, Typ 3, X17054 z obsługą zmieniarek CD. Sprawdziłem pod siedzeniem pasażera czy jest tam wiązka do zmieniarki. Znalazłem wolną ale ma dwie wtyczki: 1. Niebieska 2x 2 piny, trzy są obsadzone, 2. Biała 2 x 4 piny, cztery sa obsadzone. Na Allegro przeglądałem zmieniarki Toyota TM 0461 (mam nadzieję, że to nie oznaczenie uchwytów/pudła tylko model zmieniarki) wszystkie mają pojedyncze gniazdo i więcej niż 8 pinów. Zupełnie przypadkowo wszedłem na aukcję gdzie była również zmieniarka do nawigacji (Auris) i coś mi wygląda na to, że mam pod siedzeniem wolną wiązkę do navi... Troche to nie mam sensu z uwagi na model radia więc tutaj proszę o pomoc. 1. Czy statndardowo powinna być na pokładzie wiązka do zmnieniarki czy należy dokupić osobno? 2. Z ciekawości zaglądałem za schowek: radio ma obsadzone 3 gniazda: 3 białe, duże wtyczki tkwią w jednej linii na samym dole radyjka. Jeżeli się nie mylę to nie ma już więcej wolnych gniazd. Gdzie to się zatem wpina? Dalej to znaczy nie bezpośrednio pod radio? Przy prawym słupku widzę trochę konektorów, jeden nawet wygląda jak ten do zmieniarki, jest jednak obsadzony. Jeżeli potrzeba wrzucę jutro fotki. Pozdrawiam! Rav 4 II (2003) [ wiadomość edytowana przez: Ravdarka dnia 2014-11-02 21:47:59 ]


Temat stary jak swiat kiedyś zmieniarka z okablowaniem kosztowala jakies 6000zl i nie spotkałem nigdy wariata który by to zamowil.
Toyota jest popieprzona pod tym względem a system audio jest gorzej niż beznadziejny i niekompatybilny z czymkolwiek.Kiedys ktoś wykonal wyjście na normalna zmieniarke sony ale nie było sposobu aby zmusic procek żeby się przelaczyl na to wyjście.Podaj vin to sprawdze jak to teraz wygląda ,czyli jakie sa nr zestawu kabli plus zmieniarki.Kiedys to się cos wypinalo a wiazka zmieniarki była taka jakby czesciowa przejsciowka a częściowo rozgaleznikiem, ale to było z 10 lat temu.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer